دانلود نسخه موبایل رزرواسیون مهر

  • تخفیفات ویژه نوروز
  • سایت مهر بوکینگ
  • بنر نرم افزار لذت سفر
  • یک شب اقامت هتل قصر الماس
رامسر


شهر رامسر با زیبائی وصف ناپذیر در منتهی الیه غربی مازندران در دامنه جنگلی و زیبای البرز و سواحل رویایی دریای خزر آرمیده و با برخورداری از انواع جاذبه های گردشگری و امكانات اقامتی، پذیرایی و تفریحی با لقب عروس شهر های ایران به عنوان یك قطب توریستی در كشور و حتی جهان مطرح است و بنا به همین دلیل بیش از یكصد نقطه در جهان، رامسر نامیده شده اند وجود قله های مخروطی شكل با پوشش انبوه گیاهان متنوع، باغات مركبات و چای، مزارع برنج، برخورداری از ساحل زیبا و مناسب مناطق ییلاقی خوش آب و هوا، منابع فراوان آبهای گرم معدنی، جاری بودن رودخانه های متعدد، وجود فرودگاه و هتلهای زیبای جدید و قدیم رامسر به همراه اماكن اقامتی و پذیرایی دیگر شرایط منحصر به فردی را پدید آورده كه به واسطه آنها رامسر آوازه جهانی پیدا كرده است. هتل های رامسر میزبان مسافران و گردشگران می باشد. رامسر در مقایسه با دیگر نقاط مازندران و حتی ایران از امتیازات و امكانات فراوانی بویژه در بخش طبیعت گردی برخوردار است. 

مناطق ییلاقی رامسر مانند جواهرده (که تغییر یافته جوهر ده یا جور ده به معنای ده بالا) بسیار زیبا و خوش‌آب‌وهوا است. بهترین مسیر برای مسافرت به رامسر بعد از مسیر هوایی از تهران، مسافرت زمینی از شهرهای کرج-چالوس-تنکابن می‌باشد. شهر رامسر سابقا جزئی از شهرستان تنکابن بوده که در سال 1364 طبق تقسیمات جدید کشوری از این شهرستان جدا شده است . 

هتل قدیم رامسر: این هتل با معماری بسیار زیبا در مرکز شهر در دامنه کوههای مشجر و فضای سبز با محوطه‌سازی چشم نواز واقع شده و در سال ‪ ۱۳۱۷‬شمسی در دوره رضا شاه پهلوی مورد بهره برداری قرار گرفته‌است. زیربنای این هتل حدود پنج هزار متر مربع در سه طبقه به لحاظ نوع معماری، زیبایی، موقعیت مکانی و تجهیزات یکی از مشهورترین هتل‌های خاورمیانه به شمار می‌رود. 

آبهای گرم معدنی: بخش‌های گسترده‌ای از مرکز شهر رامسر از آبهای گرم معدنی با خاصیت‌های طبی و درمانی برخوردار بوده که گردشگران زیادی از این آبها بهره‌مند می‌شوند. وجود این آب گرم‌ها در نزدیکی ساحل دریا ویژگی منحصر به‌فردی را به رامسر بخشیده‌است. البته در فاصله پنج کیلومتری جنوب شرقی رامسر در شهرهای کتالم و سادات شهر نیز چند وان و استخر آب گرم معدنی وجوددارد که برای درمان بیماریهای پوستی، رماتیسم و دردهای عصبی و عضلانی سودمند است، مانند آبگرم رضا شاه وآبگرم جدید رضا شاه.

بوستان جنگلی صفارود: مسیر دسترسی به این بوستان از ابتدای جاده جواهرده در میدان غربی شهر رامسر آغاز و پس از طی ‪ ۹‬کیلومتر و عبور از مسیری زیبا به این پارک در کنار رود صفارود می‌رسد. این بوستان در میان دره و در پایین جاده قرارگرفته که پله‌هایی نیز برای ورود به‌ آن از جاده ساخته شده‌است و وجود جنگل، رودخانه، آب معدنی، آب و هوای مطبوع به این مکان جلوه خاصی بخشیده‌است. این مکان به نام آبمعدن معروف است و خانواده های محلی در این محل هر ساله در روز ۱۳ فروردین به دور هم جمع میشوند. 

دهستان جواهردهجواهرده در ‪ ۲۷‬ کیلومتری رامسر و در ارتفاع ۱۸۰۰‬متری از سطح دریا قرار گرفته و مسیر دسترسی به جواهرده از منتهی‌الیه  غربی شهر رامسر بوده که با عبور از میان کوههای مشجر و در امتداد رودخانه صفارود این منطقه ییلاقی خودنمایی می‌کند. روستای جواهرده var jstitleArray = ["هتل پارسیان آزادی مازندران", "هتل کوثر رامسر", "هتل بام سبز", "هتل لیان رامسر", "هتل بزرگ ملکشاه", "هتل نیستان رامسر"]; var jslatArray = ["36.901892", "36.896787", "36.959786", "36.911495", "36.8694078", "36.915224"]; var jslongArray = ["50.659246", "50.707246", "50.600858", "50.669413", "50.7665897", "50.664748"];
مسیر یاب :

نقطه شروع حرکت : مقصد :
نمایش هتل های شهر بر روی نقشه نمایش جاذبه های گردشگری شهر برروی نقشه


فرخ عباسی از پلدشت  93/01/19

خیلی جالب بود مخصوصا موزه هاش

ناصر از قم  92/11/10

به نظر من رامسر یه شهر توریستی اروپا یی هستش


سامانه رزرواسیون مهر

این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.