دانلود نسخه موبایل رزرواسیون مهر

  • بنر تخفیف هتل چالدره تنکابن
  • بنر تخفیف هتل سورینت مریم کیش
  • بنر نرم افزار لذت سفر
  • سایت مهر بوکینگ

گروه هتل ها


مهمانسرا جهانگردی چالوس                 شهر چالوس       استان مازندران

%8 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی چالوس در منطقه‌ی زیبا و سرسبز جنگل فین قرار گرفته است. مجتمع در مسیر جاده کندوان و ۵ کیلومتری شهر چالوس ودر محیطی پوشیده از درختان جنگلی با نمای دلنشین پرندگان و نزدیک بودن مجتمع به ساحل زیبای دریای خزر به همراه امکانات تفریحی- رفاهی و پذیرایی این محل را به اقامتگاهی دیدنی مبدل ساخته است.

هتل جهانگردی هتلهای دیزین                 شهر کرج       استان البرز

%16 تخفيف
مجتمع جهانگردی هتلهای دیزین در بین کوه های زیبای البرز محصور شده است. رستوران این مجتمع گنجایش ۱۵۰نفر را دارد؛ این هتل دارای ۴۷ باب اتاق ۲ تخته، ۲۴ باب اتاق ۳ تخته، ۳باب اتاق ۵ تخته، ۲باب اتاق ۶ تخته، ۳ باب سوئیت ۳ نفره و یک باب اتاق ۱۰ تخته می باشد.

هتل جهانگردی مریوان                 شهر مریوان       استان كردستان

%4 تخفيف
مجتمع جهانگردی مریوان یکی از اقامتگاه های شهر مریوان و مشرف به دریاچه‌ی زیبای زریوار است.  این مجتمع دارای ۱۰باب اتاق ۳تخته و یک باب سوئیت یک تخته با امکانات کامل رفاهی است و همچنین رستوران این هتل دارای ظرفیت ۱۲۰نفر می باشد.

مهمانسرا جهانگردی ماهان                 شهر ماهان       استان كرمان

%4 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی ماهان ( هتل جهانگردی ماهان ) در حوالی مرکز شهر کرمان قرار دارد. این هتل دارای  رستورانی سنتی با نمایی زیبا و اصیل  است؛ مهمانسرا به صورت سنتی بنا شده است. همچنین داراي ۶ باب اتاق (۲باب اتاق دوتخته و ۴باب اتاق ۳تخته) و يک باب سوئيت ۲تخته مي باشد. ظرفیت رستوران اين مجتمع شامل ۱۲۰نفر مي باشد.

مهمانسرا جهانگردی دامغان                 شهر دامغان       استان سمنان

%8 تخفيف
شهر قدیمی دامغان یکی از شهر های استان سمنان می باشد. مهمانسرای جهانگردی دامغان با معماری سنتی و سقف های گنبدی شکل با فضایی دلنشین و آرامش بخش پذیرای میهمانان عزیز می باشد.

هتل جهانگردی سمنان                 شهر سمنان       استان سمنان

%9 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی سمنان ( هتل جهانگردی سمنان ) نزدیک به مراکز اداری سمنان است. این هتل با کیفیت سرویس دهی عالی و غذاهایی لذیذ همواره رضایت خاطر گردشگران را فراهم می کند. شهر تاریخی سمنان آثار تاریخی و دیدنی بسیاری از جمله دروازه ارگ، بازار سمنان و مسجد جامع دارد؛ همچنین منطقه‌ی ییلاقی شهمیرزاد منطقه ای سرسبز و خرم و  دارای آب و ...

هتل جهانگردی زنجان                 شهر زنجان       استان زنجان

%4 تخفيف
هتل جهانگردی زنجان دارای 24 اتاق دو تخته و امکانات رفاهی در نزدیکی اماکن سیاحتی نظیر بازار سرپوشیده قدیم زنجان و کاروانسرای سنگی  و  غار کتله خور فاصله دارد.

مهمانسرا جهانگردی بسطام                 شهر بسطام       استان سمنان

%10 تخفيف
بسطام در ۷ کیلومتری شمال شرقی شهرستان شاهرود در استان سمنان  واقع شده و آب و هوایی مطبوع در تابستان و سرد در زمستان دارد. برای اقامت در این شهر زیبا هتل جهانگردی زنجان انتخابمناسبی است. این هتل دارای  فضای سبز زیبایی است و  فاصله‌ی هتل بسطام تا فرودگاه ۱۸ کیلومتر، فاصله تا ترمینال ۹ کیلومتر، فاصله تا بازار ۶ ...

هتل جهانگردی سنندج                 شهر سنندج       استان كردستان

%4 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی سنندج  واقع در شهر سنندج دارای ۲۵ اتاق دوتخته و ۲۵  اتاق سه تخته و ۶سوئیت می باشد. فاصله‌ی مهمانسرا تا اماکن دیدنی چون بازار سنندجی و بازار آصف فاصله‌ی کوتاهی می باشد.

مهمانسرا جهانگردی شاهرود                 شهر شاهرود       استان سمنان

%10 تخفيف
هتل جهانگردی شاهرود در قلب پارک جنگلی شاهرود و رو به پارک ساخته شده است که ساخت آن در سال 1351 به اتمام رسیده و در سال 1388 بازسازی گردیده است. موقعیت جغرافیایی مناسب ، امکانات خوب هتل و سرویس دهی مطلوب از مزایای مهمانسرای جهانگردی شاهرود محسوب می شود.
 << |1 | 2 | 3 | 4 | 5    صفحه 1 از 5, تعداد 10 هتل از کل 47

سامانه رزرواسیون مهر

این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.