دانلود نسخه موبایل رزرواسیون مهر

  • بنر نرم افزار لذت سفر
  • سایت مهر بوکینگ

گروه هتل ها


مهمانسرا جهانگردی چالوس                 شهر چالوس       استان مازندران

%9 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی چالوس در منطقه‌ی زیبا و سرسبز جنگل فین قرار گرفته است. مجتمع در مسیر جاده کندوان و ۵ کیلومتری شهر چالوس ودر محیطی پوشیده از درختان جنگلی با نمای دلنشین پرندگان و نزدیک بودن مجتمع به ساحل زیبای دریای خزر به همراه امکانات تفریحی- رفاهی و پذیرایی این محل را به اقامتگاهی دیدنی مبدل ساخته است.

هتل جهانگردی هتلهای دیزین                 شهر کرج       استان البرز

مجتمع جهانگردی هتلهای دیزین در بین کوه های زیبای البرز محصور شده است. رستوران این مجتمع گنجایش ۱۵۰نفر را دارد؛ این هتل دارای ۴۷ باب اتاق ۲ تخته، ۲۴ باب اتاق ۳ تخته، ۳باب اتاق ۵ تخته، ۲باب اتاق ۶ تخته، ۳ باب سوئیت ۳ نفره و یک باب اتاق ۱۰ تخته می باشد.

هتل جهانگردی میگون                 شهر تهران       استان تهران

%1 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی میگون تهران در بین کوههای سر به فلک کشیده‌ی البرز مرکزی در شمیرانات  بر بالای یک تپه مشرف به کوه های زیبا با هوایی منحصر به فرد قرار گرفته است.

هتل جهانگردی مریوان                 شهر مریوان       استان كردستان

مجتمع جهانگردی مریوان یکی از اقامتگاه های شهر مریوان و مشرف به دریاچه‌ی زیبای زریوار است.  این مجتمع دارای ۱۰باب اتاق ۳تخته و یک باب سوئیت یک تخته با امکانات کامل رفاهی است و همچنین رستوران این هتل دارای ظرفیت ۱۲۰نفر می باشد.

مهمانسرا جهانگردی ماهان                 شهر ماهان       استان كرمان

مهمانسرای جهانگردی ماهان ( هتل جهانگردی ماهان ) در حوالی مرکز شهر کرمان قرار دارد. این هتل دارای  رستورانی سنتی با نمایی زیبا و اصیل  است؛ مهمانسرا به صورت سنتی بنا شده است. همچنین داراي ۶ باب اتاق (۲باب اتاق دوتخته و ۴باب اتاق ۳تخته) و يک باب سوئيت ۲تخته مي باشد. ظرفیت رستوران اين مجتمع شامل ۱۲۰نفر مي باشد.

مهمانسرا جهانگردی دامغان                 شهر دامغان       استان سمنان

%6 تخفيف
شهر قدیمی دامغان یکی از شهر های استان سمنان می باشد. مهمانسرای جهانگردی دامغان با معماری سنتی و سقف های گنبدی شکل با فضایی دلنشین و آرامش بخش پذیرای میهمانان عزیز می باشد.

هتل جهانگردی سمنان                 شهر سمنان       استان سمنان

%6 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی سمنان ( هتل جهانگردی سمنان ) نزدیک به مراکز اداری سمنان است. این هتل با کیفیت سرویس دهی عالی و غذاهایی لذیذ همواره رضایت خاطر گردشگران را فراهم می کند. شهر تاریخی سمنان آثار تاریخی و دیدنی بسیاری از جمله دروازه ارگ، بازار سمنان و مسجد جامع دارد؛ همچنین منطقه‌ی ییلاقی شهمیرزاد منطقه ای سرسبز و خرم و  دارای آب و ...

هتل جهانگردی زنجان                 شهر زنجان       استان زنجان

%6 تخفيف
هتل جهانگردی زنجان دارای 24 اتاق دو تخته و امکانات رفاهی در نزدیکی اماکن سیاحتی نظیر بازار سرپوشیده قدیم زنجان و کاروانسرای سنگی  و  غار کتله خور فاصله دارد.

مهمانسرا جهانگردی بسطام                 شهر بسطام       استان سمنان

%6 تخفيف
بسطام در ۷ کیلومتری شمال شرقی شهرستان شاهرود در استان سمنان  واقع شده و آب و هوایی مطبوع در تابستان و سرد در زمستان دارد. برای اقامت در این شهر زیبا هتل جهانگردی زنجان انتخاب مناسبی است. این هتل دارای  فضای سبز زیبایی است و  فاصله‌ی هتل بسطام تا فرودگاه ۱۸ کیلومتر، فاصله تا ترمینال ۹ کیلومتر، فاصله تا بازار ۶ کیلومتر ...

هتل جهانگردی سنندج                 شهر سنندج       استان كردستان

%4 تخفيف
مهمانسرای جهانگردی سنندج  واقع در شهر سنندج دارای ۲۵ اتاق دوتخته و ۲۵  اتاق سه تخته و ۶سوئیت می باشد. فاصله‌ی مهمانسرا تا اماکن دیدنی چون بازار سنندجی و بازار آصف فاصله‌ی کوتاهی می باشد.
 << |1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    صفحه 1 از 6, تعداد 10 هتل از کل 52

سامانه رزرواسیون مهر

این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.