نمایشگاه خزندگان

هرمزگان
کیش

خليج فارس از معدود دریاها و ساحل جزیره کیش از معدود جزایری است که دارای حيات آبزي بسيار متنوعي است. گردشگران در گوشه و کنار این ساحل، مي توانند انواع ماهي ها و ديگر آبزيان را که برخي از آن ها بسيار شگفت انگیز به نظر مي رسند، در داخل آب هاي شفاف تماشا کنند، ولی برای کسانیکه قادر به رایت این امر در سواحل و از نزدیک نیستند ، علاقمندان آکواريومی در ساختمان کانون هنر کیش فراهم آورده و انواع مختلفي از آبزيان زيبا و شگفت انگيز خليج فارس را گرد هم آورده  و به نمایش گذاشته اند .همچنین براي کساني که امکان غواصي در زير آب و ديدن ماهي هاي رنگارنگ زيبا را در محيط طبيعي  ندارند، ديدار از اين آکواريوم مي تواند به آنها کمک نموده و خاطرات بيادماندني و زیبا در اذهان خود داشته باشند.

در اين محل مجموعه ای با بيش از يکصدگونه خزنده از خانواده مارسانان از قبیل مارهاي عظيم بوا، پيتون آفريقایی و آمازون، مار پرنده تايلندی، سوسمار ايگوانا ماداگاسکاری همچنین گونه های عقرب سياه امپراتور آفريقایی، عنکبوت هاي بزرگ و پرنده خوار برزيلي نمونه هايي از اين گونه خزندگان نگهداری میشوند.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.