باشگاه سوارکاری

هرمزگان
کیش

   سواركاری و به خصوص اسب سواری، از ورزش ها و تفریحاتی است كه علاوه بر تاثیر آن در سلامت جسمانی، به سواركار آرامش می دهد و باعث راحتی روح و روان  می شود. باشگاه سواركاری جزیره كیش نیز در شمال جزیره، (جنب دهكده المپیك) در سال ۱۳۷۲ برای برگزاری مسابقات بین المللی خلیج فارس به بهره برداری رسید و بقیه ساخت محوطه‌، مانژها و اصطبل های آن در سال ۱۳۷۴ کامل شد.

ساخت موارد تکمیلی چون پیست كورس، احداث قسمتی از مانژ صحرایی برای گشت آزاد، فضای سبز و جایگاه های لازم  این ورزش سبب شده است كه این باشگاه میزبانی مسابقات اسب دوانی كشوری را نصیب خود نماید، به طوری كه در اواخر سال ۱۳۷۶، چهل دوره مسابقه بزرگ كورس در این باشگاه و جزیره کیش برگزار شود باشگاه سواركاری كیش هم اكنون دارای درمانگاه دامپزشكی و اشتغال نیروی انسانی متخصص در آن همچنین ۵۰ راس اسب از نژادهای تربرد، دوخون، دره‌شوی و عرب است که تحت نظر دامپزشکان نگهداری میشوند.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.