غواصی

هرمزگان
کیش

از تفریحاتی که توجه علاقمندان زیاد و ماجراجویان یادی را به خود جلب مینماید برنامه غواصی است. تازه اگر این برنامه در جایی اجرا شود که در پس آن لذت دیداری متنوعی باشد،جاذبه آن چند برابر بیشتر و علاقمندان به آن نیز چند برابر افزون خواهند شد.

در سواحل زیبای کیش یکی از بهترین سایت های غواصی تعبیه شده که هم برنامه آموزش غواصی را دارد و دوستداران این رشته اعم از آقا و خانم میتوانند فراگیر این دوره  شوند و هم پس از یادگیری به عمق دریا رفته و از زیبایی های شگفت زیر آب لذت ببرند. مرجانهای سفید و جالب انگیز که یکی از نادر ترین ها در نوع خود در جهانند،ماهیهای رنگارنگ چون: هامور - دخترناخدا - جراح - جاش - اژدرماهي - باراکودا - ساردين - موري ايل - استون فيش - اسکورپيون – ماهی دلقک و ريف شارک و انواع سفره ماهي و آبزیان و صدف های گوناگون، انگیزه را برای غواصی دوچندان میکند.سایت های غواصی که در اجرای برنامه های آموزشی در این زمینه‌اند، بيگ کورال و ژوراسيك پارك در شرق جزیره کیش با عمق 6 تا 8 متر و ساترن كرك يا شكاف جنوبي با عمق تا 22 متر میباشند.با این حال این زیباییها توانسته افراد زیادی را در رابطه با موضوع غواصی به جزیره کیش بکشاند تاجایی که به جرات میتوان گفت،سواحل کیش قطب غواصی کشور است.

موقعیت
دیدگاه مسافران
  1. پروفایل
    • پرنیان
    • جم
    • 93/10/13

    خیلی قشنگ بود

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.