لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

پلاژ بانوان

هرمزگان
کیش

سواحل کیش برخلاف بسياري از سواحل دریاها در دنيا که از ماسه خاكستري پوشيده شده اند، پوشش مرجاني دارد. آب دريا در سواحل كيش چنان شفاف و زلال بوده که كف آن تا عمق چند متري به راحتي قابل رويت است و  جانداران آن را میتوان از نزدیک مشاهده نمود. مرجان ها در پرتو نور آفتاب از درخشندگي خيره‌ كننده اي برخور دارند که در اين پرتو این گرما ،پلاژهايي ويژه بانوان و آقايان و يا خانواده ها ساخته شده است و مكان مناسبي براي استراحت،ورزش و آفتاب گرفتن گردشگران به جزیره كيش است.

پلاژ بانوان در سواحل شمالي جزيره روبروی ساختمان مرکزی شرکت مخابرات با وسعت حدود 20هزار مترمربع احداث شده است .این ساختمان با ایده ی اصلی که بر اساس آزادی بانوان و محدودیت دید به داخل محدوده ی پلاژ از اطراف طراحی شده و همچنین سایه بانی است که بصورت سطحی شیب دار بر پلانی نیم دایره که تمام کننده ی اسکله موجود است، بر سازه ای فلزی دارای ارتفاع 18 متر و با سازه ی سبک فلزی پوسته ای چند منظوره را ایجاد کرده و علاوه بر آن امكاناتي چون دوش آب شيرين، استخر،سالن آرایش و نورپردازي مناسب، سالن بدن سازي هم تعبیه شده است و زيرنظر مربيان اداره مي‌شود. برای تامین جان شناگران در این پلاژ از مربیان کار آزموده استفاده و به صورت آماده باش در حال دیدبانی هستند. پلاژ بانوان کیش به خاطر اختصاصی و مجهز بودن در سطح کشور ، با استقبال گردشگران زيادي روبرو است.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.