پلاژ بانوان

هرمزگان
کیش

سواحل کیش برخلاف بسياري از سواحل دریاها در دنيا که از ماسه خاكستري پوشيده شده اند، پوشش مرجاني دارد. آب دريا در سواحل كيش چنان شفاف و زلال بوده که كف آن تا عمق چند متري به راحتي قابل رويت است و  جانداران آن را میتوان از نزدیک مشاهده نمود. مرجان ها در پرتو نور آفتاب از درخشندگي خيره‌ كننده اي برخور دارند که در اين پرتو این گرما ،پلاژهايي ويژه بانوان و آقايان و يا خانواده ها ساخته شده است و مكان مناسبي براي استراحت،ورزش و آفتاب گرفتن گردشگران به جزیره كيش است.

پلاژ بانوان در سواحل شمالي جزيره روبروی ساختمان مرکزی شرکت مخابرات با وسعت حدود 20هزار مترمربع احداث شده است .این ساختمان با ایده ی اصلی که بر اساس آزادی بانوان و محدودیت دید به داخل محدوده ی پلاژ از اطراف طراحی شده و همچنین سایه بانی است که بصورت سطحی شیب دار بر پلانی نیم دایره که تمام کننده ی اسکله موجود است، بر سازه ای فلزی دارای ارتفاع 18 متر و با سازه ی سبک فلزی پوسته ای چند منظوره را ایجاد کرده و علاوه بر آن امكاناتي چون دوش آب شيرين، استخر،سالن آرایش و نورپردازي مناسب، سالن بدن سازي هم تعبیه شده است و زيرنظر مربيان اداره مي‌شود. برای تامین جان شناگران در این پلاژ از مربیان کار آزموده استفاده و به صورت آماده باش در حال دیدبانی هستند. پلاژ بانوان کیش به خاطر اختصاصی و مجهز بودن در سطح کشور ، با استقبال گردشگران زيادي روبرو است.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.