مسجد خاتم

هرمزگان
کیش

مساجد در اقصی نقاط جهان، نماد اسلام و مسلمانی است و موحدین خداپرستان با محوریت  نبی گرامی اسلام  حضرت محمد(ص) در این مکانها به عبادت و نماز مشغول میباشد، بنابر این سعی شده این بنا ها در هر عصر و زمان به بهترین  سبک و شیوه ی معماری ساخته شده و استوار و پابرجا بمانند . 

جزیره کیش نیز از این امر مستثنی نیست و سه  مسجد امير(ع)، مسجد خاتم  الانبياء (ص)و مسجد نور از بزرگترين و مهمترین این مساجد هستند. باز از بین این سه مسجد ،مسجد خاتم الانبياء ( ص ) از اهمیت و ابهت خاصی برخوردار بوده بگونه ای که مناره هاي آن رو به سوي دريا و سر به فلک كشيده است. این مسجد در منطقه سفين ، سمت شمال غربي جزيره واقع شده و از مهمترين بناهاي مذهبي كيش به شمار مي آيد و نمازهاي جماعات و جمعه در اين محل برگزار مي شود. مسجد اميرالمومنين (ع) در منطقه ماشه کیش واقع شده و داراي معماري بسيار زیبا و قديمي است و در سال 1370 توسط سازمان ميراث فرهنگي کشور بازسازي شده  است. از ديگر مسجدهاي زيبا و قديمي كيش مسجد جامع نور مي باشد ، سبك معماري آن تركيبي از هنر ايراني و اسلامي است ،اين مسجد در منطقه سفين واقع شده و متعلق به مسلمانان اهل سنت مي باشد.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.