لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

پناهگاه حیات وحش سمسکنده

مازندران
ساری     

شهرضا از شهرهای اصفهان است که در 70 کیلومتری جنوب غربی استان واقع شده است. شهرضا این مهد علم و دانش  با قرار گیری در مسیر اصفهان - شیراز همواره دستخوش تغییرات زیادی در طول  تاریخ بوده است. این موقعیت جغرافیایی و نیز نزدیکی به مرکز استان در رونق و توسعه ی شهر تاثیر زیادی داشته است. این شهر که در کتب تاریخی از آن با عنوان قمشه و کمشه یاد شده است زمانی محل گشت و گذار پادشاهان بوده است. شهرضا با آب و هوایی معتدل دارای مناطق روستایی سرسبز، باغ هایی زیبا و تفرجگاه هایی دل انگیز است. از مهم ترین مناطق تفریحی اطراف شهر سیاه سر، چشم حیدر، حوض ماهی، پرک آباد، اسفرجان، زرچشمه و .. است. علاوه بر این آثار تاریخی و مذهبی شهر نظیر بقعه سید خاتون شهرضا، بازار بزرگ چهارسو، امامزاده شاهرضا، مسجد نو، ایوان حسینیه سادات از قابلیت های گردشگری شهر می باشد.

 شهرضا در بافت گلیم، جاجیم و فرش دارای سابقه ای درخشان است. سرامیک و سفال از دیگر صنایع دستی شهرضا است که در سطح وسیعی توزیع می شود. از مهمترین سوغات های این شهر می توان به فرآورده های لبنی، کشمش، کتیرا، منداب و گیوه اشاره کرد. 

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.