قفس مرگ در استرالیا اوج ترس و هیجان

ديدن جاذبه های طبيعی و لذت بردن از مناظر و پديده های طبيعی یکی از لذت بخش ترين فعاليت های انسان است ، اما افرادی هستند که سرگرمیشان لزوما باید با تجربه های جدید ، هیجان انگیز و متفاوت همراه باشد . یکی از جاذبه های توریستی در استرالیا در قلب شهر داروين به نام قفس مرگ ویژه این افراد است .
این جاذبه توريستی شانس رويارويی از نزديک با کروکوديل و شنا کردن در کنار آن را فراهم کرده ، افراد در يک محفظه ای شفاف و شيشه ای از اکرليک میروند که قفس مرگ نام دارد و با کروکوديل رو در رو میشوند . این قفس هيچ نرده ای ندارد ، فقط يک محفظه اکرليک با ضخامت 4 سانتی متر ، يک جفت عينک و يک لباس شنا ، افراد را از آرواره های خطرناک اين کروکوديل جدا ميکند . توريست ها به مدت 15 دقيقه زير آب در اين قفس که برابر با 2.74 متر ميشود باقی مانده و کروکوديل را تماشا ميکنند .
از اين قفس ها در غواصی با کوسه ها استفاده ميشود که مانع از گاز گرفته شدن غواص از طرف حيوانات خزنده شده اما خراش عميق دندان ها روی ديواره های آن قابل مشاهده است و کمی تردید را در شرکت کنندگان به وجود می آورد .

 

قفس مرگ در استرالیا - سامانه رزرواسیون مهر

 

قفس مرگ استرالیا - سامانه رزرواسیون مهر

 

قفس مرگ - سامانه رزرواسیون مهر

 

کروکودیل - سامانه رزرواسیون مهر

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.