شهري که آب رو به بالا حرکت مي‌کند!

در برزيل شهر کوچکي است که وقتي وارد يکي از خانه هاي آن مي‌شويد نيرويي شما را به سمت بالا هدايت مي‌کند...
    
    
    
      در شهر بوسوس دي کالداس منطقه‌اي وجود دارد که شرايط آنجا تابع قوانين فيزيک نيست و حوادثي در آنجا روي مي‌دهد که اين شهر را به يکي از جاذبه‌هاي جهانگردي تبديل کرده است.
      مردم از مناطق مختلف برزيل براي استفاده از خواص درماني آب اين شهر که معتقدند تعدادي از بيماري‌ها بخصوص بيماري‌هاي پوستي را درمان مي‌کند به اين شهر سفر مي‌کنند.
      يکي از شهروندان ساکن اين منطقه نيز مي‌گويد 10 سال پيش خانه‌اي ساخته است اما اين خانه پس از مدتي به تدريج و تا زاويه 30 درجه کج شد.
      وي مي‌گويد ، برخي وجود يک قدرت مغناطيسي را عامل اين پديده مي‌دانند اما به هر حال ابهاماتي که در خصوص اين پديده وجود دارد باعث شده است جهانگردان به اينجا سرازير شوند.
      کساني که وارد اين منزل مي‌شوند نيروي عجيبي را احساس مي‌کنند و احساس مي‌کنند نيرويي آنها را به سمت بالا مي‌کشد.
      حرکت آب به سمت بالا در کانال کوچکي که در اين منزل تعبيه شده است بر شگفت انگيز بودن اين پديده افزوده است.

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.