چگونه می توان به این نرم افزار اعتماد کرد؟

نرم افزار " لذت سفر با رزرواسیون مهر " جزو شبکه توزیع  سامانه رزرواسیون مهر است , اطلاعات و  خدمات رزرو از طریق سامانه رزرواسیون مهر تامین و پشتیبانی می گردد در زیر تعدادی از دلایل اعتماد به این سامانه آمده است :


    1 - مهمترین دلیل اینکه تا کنون تعداد زیادی از مسافران از طریق این سامانه هتل خود را رزرو نموده و از سفر خود لذت برده اند که آمار لحظه ای آنرا می توانید در صفحه اول سایت http://www.egardesh.com ببینید.    2 - افراد و اشخاص مشهور بسیاری از خدمات این سامانه استفاده نموده اند شخصیتها معمولا رجال سیاسی و اجتماعی , بازیگران و ورزشکاران مشهور می باشند که بدلیل محدودیتها شغلی امکان معرفی آنها وجود ندارد در این میان تعدادی از آنها لطف نموده و نظر خودشان را بصورت دستتخط ارسال نموده اند که می توانید نظر آنها را در لینک زیر ببینید.

http://www.egardesh.com/pages/view/52


3 - تعدادی از هتلهای طرف قرارداد با این سامانه رزرو از عملکرد ما ابراز  تشکر نموده اند که تعدادی از تقدیرنامه هتل ها جهت قدردانی و سپاس از همکاری و خدمات این سامانه در زمینه گردشگری، اطلاع رسانی مناسب و انجام رزروهای اینترنتی در لینک زیر آمده است.

http://www.egardesh.com/pages/view/52


4 - وب سایت  سامانه رزرواسیون مهر در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت , معدن و تجارت بعنوان یک سایت قابل اعتماد ثبت شده است و موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شده است می توانید با کلیک بر روی نشان و آیکون آن در صفحه اول اعتبارنامه سایت را مشاهده نمایید   .

 

5 - اطلاعاتی که در این نرم افزار جمع آوری شده است آخرین اطلاعات مربوط به هر هتل می باشد شما بازدید کننده محترم پویا بودن این نرم افزار  را می توانید به روشهای  گوناگون لمس نمایید لیکن می توانید به اطلاعات فوق اعتماد نموده و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید از طریق پشتیبانی  سامانه رزرواسیون مهر ستعلام نمایید. در حقیقت یک تیم در حال نگهداری و پشتیبانی این سامانه هستند.

 

10 - سه سال سابقه فعالیت این سامانه و رضایت مندی مسافران از دلایل اصلی اعتماد به این سامانه رزرو می باشد تعدادی از این نظرات در لینک زیر آمده است .

http://www.egardesh.com/sproof

 

در آخر پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با این سامانه رزرو و گردانندگان آن از صفجه درباره ما  وب سایت رسمی سامانه رزرواسیون مهر دیدن نمایید.

آرزوی ما داشتن سفری لذت بخش برای شماست.

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.