شماره تلفن هتلهای سراسر کشور

اطلاعاتی که در این وب سایت جمع آوری شده است آخرین اطلاعات مربوط به هر هتل می باشد شما بازدید کننده محترم پویا بودن این وب سایت را می توانید به روشهای  گوناگون لمس نمایید لیکن می توانید به اطلاعات فوق اعتماد نموده و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید از طریق پشتیبانی وب سایت استعلام نمایید.

پشتیبانی این وب سایت تلفنهای هتلها را در اختیار نداشته و صرفا توسط همین وب سایت اطلاعات لازم را ارایه می نماید.لیکن بارها مشاهده گردیده است هتلها همیشه آماده پاسخگویی مناسب نمی باشند و اطلاعات لازم همیشه از طریق پشتیبانی این سایت ارایه می گردد و جهت جذب مشتری در ارایه اطلاعات یک هتل خاص اغراق نمی شود که این مورد ممکن است در مورد پذیرش بعضی هتلها صدق نماید.

همانطور که در توضیح تخفیفات سایت ارایه گردیده است در صورت رزرو از طریق سایت مشمول تخفیف خواهید شد ولی این تخفیف در زمان رزرو مستقیم از هتل انجام نمی شود.

انتخاب بهتر هر هتل , قابلیت مقایسه دو هتل با هم , مشاهده موقعیت هتل بر روی نقشه و چندین هتل بر روی نقشه , سهولت دریافت اطلاعات , پرداخت هزینه کمتر , تحت پوشش بیمه حوادث مسافرتی رایگان و ...مزایای رزرو از طریق سایت را فراموش نکرده تا سفری لذت بخش را تجربه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو هتل می توانید با شماره تلفنهای 44147636 و 44151435 تماس حاصل نمایید.

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.