شهرپارس آباد

اردبیل
پارس آباد

شهرستان پارس آباد منطقه ای مرزی است كه در جلگه ای هموار با آب و هوای معتدل تا گرم قرار دارد .جلگه پارس آباد مستعد ترین خاك و مطلوبترین شرایط آب و هوایی را برای زراعت و دامپروری و باغداری داراست . شركت بزرگ كشت و صنعت ودامپروری مغان بزرگترین شركت در نوع خود در كشور و در خاور میانه با حجم عظیم عملیات زراعی و دامی و صنعتی در همین شهرستان دایر است . همچنین وجود كارخانه قند ،كمپوت سازی ،مربا سازی ،پنبه پاك كنی و كارگاه تولید لبنیات رونق خاصی به این شهرستان داده است . پوشش گیاهی منطقه بیشتر بصورت علفهای مرتعی مرغوب می باشد و عشایر ایل سئون كه بقایای 32 طایفه اصلی اند با حفظ نژاد و سنتهای خویش هنوز در دشت مغان به حیات خود ادامه می دهند . محصولات كشاورزی و دامی : پنبه چغندر قند ، ذرت ، گندم ، حبوبات ، دانه های روغنی ، كنجد و میوه جات آن شهرت جهانی دارد. صنایع دستی : گلیم ، جاجیم ، قالیچه ، خورجین ، مفرش ، مسند ، ورنی و لباسهای پشمی .

موقعیت
دیدگاه مسافران
  1. کاربر
    • كورش ماني
    • اصفهان
    • 96/02/29

    سلام هتل در سطح يك مهمانپذير بود و انتظاري كه از هتل داريم را تاميين نميكرد هرچند كه ما حدود ساعت ٤ صبح رسيديم و ١٠-١١ صبح خارج شديم ولي حتي براي ان چند ساعت هم راحت نبوديم

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.