شهرتاکستان

قزوین
تاکستان

شهر تاكستان در گذشته سیاده یا سیادهن نامیده میشدو به سرزمین تاتها معروف بود.این شهر از سابقه تاریخی طولانی برخوردار است ودر دوران ساسانیان ،شهری آباد بوده و از موقعیت ممتازی برخوردار بوده است .آثار گچبری جالب مربوط به دوره ساسانی كه در تپه خندو واقع در شمال شرقی تاكستان به دست آمده اند نشانه ای از آبادانی این منطقه در آن دوران است .حمد الله مستوفی در كتاب نزهت القلوب از تاكستان به نام سیادهان نام برده است و در لغت نامه دهخدا نام گذشته این شهر سیادهن ذكر شده است . بنا به برخی اقوال ،سیادهن یا سیادهان شكل تغییر یافته واژه سه دهان بوده و آن نیز صورت معرب سهدژان پارسی است . همچنین بر روی كتیبه ای یونانی مربوط به 2300 سال قبل موسوم به پئوتین گرایا نام سیادهن حك شده است .شهرستان تاكستان یكی از قطبهای كشاورزی استان قزوین می باشد و در مسیر جاده اصلی تهران به اروپا واقع شده است.

موقعیت
دیدگاه مسافران
 1. کاربر
  • سجودی
  • لنگرود
  • 92/01/08

  از لحاظ مکانی فوق العاده خوب هستش به تالار شهر و پارک ساحلی و مجتمع خرید و سالن همایش ها و بخصوص پیست دوچرخه سواری نهایت 3 دقیقه پیاده فاصله داره و این خیلی خوبه.

  هتل تمیزی هستش و آدم احساس راحتی میکنه.

  صبحانه جزء قرارداد هتل هستش ولی متاسفانه خیلی بد ساپورت میکنه و وقتی نیمرو تمام میشد تا 20 دقیقه جز پنیر چیزی برای سرو کردن وجود نداشت. یعنی تو آشپزخونه ای که 7 نفر کار میکن. درست کردن 6 پرس تخم مرغ اینقدر زمان نیاز هستش من که بعید میدونم.

 2. کاربر
  • سارا عبدالهی
  • شیراز
  • 94/06/12

  من و خانواده ام در شهریور94 در هتل پارسیان اقامت داشتیم ترانسفر رفت به موقع انجام شد هتل از لحاظ مکانی در موقعیت بسیار خوب البته فقط از لحاظ نزدیکی به مراکز تجاری قرار داشت اما فاصله با دریا حدود20 دقیقه پیاده روی داشت.محوطه زیبا بود کولر گازی در اتاق بسیار خوب بود و البته معایب هتل بوی بسیار بد فاضلاب و نم در اتاق ظرف در اتاق فقط یک چاقو سه عدد بشقاب میوه خوری و سه لیوان یک شعله هم وجود ندارد قاشق کوچک هم نیست اب در اشپزخانه و حمام روان بود سوسک از یخچال بالا میرفت ترانسفر برگشت نداشت برخورد پرسنل هنگام ورود خوب ولی زمان خروج اصلا خوب نیست صبحانه که فقط عدسی نیمرو و خیار و گوجه و سوسیس بندری هست رستوران کم جا هست و باید منتظر باشیم تا میز خلوت شود

 3. کاربر
  • مهدی
  • 96/04/26

  من تیر ماه 96 بهمراه پسرم در این هتل اقامت داشتیم نسبت به سه ستاره بودنش هتل خوبیه صبحانه ونهار خوب بود.اتاق سه تخته بزرک به ما دادند.استقبال با وجود تاخیر پرواز انجام شد.اتاق وسرویس تمیز بود.نکته منفی این که اسانسور نداشت

 4. کاربر
  • صالحه خوش نشين
  • تاكستان
  • 92/06/28

  تاكستانه ديگه چي بگيم داريم توش زندگي ميكنيم .خوبه شكر خدا مردمشم هم خوبن.فقط اي كاش بيشتر بهش ميرسيدن

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.