شهرهرسین

كرمانشاه
هرسین

هرسین یكی از نواحی باستانی استان كرمانشاه است .در این ناحیه آثاری از دوره ساسانی از جمله صفحه تراشیده كوه، حوض سنگی ،طاق سنگی ،پلكان سنگی ،قلعه و آثاری دیگر باقی مانده است.پیشینه تاریخی هرسین با قدمت و تاریخ كرمانشاه عجین شده است. استرنج در جغراقیای سرزمینهای خلافت شرقی از قول حمدالله مستوفی می نویسد : در همان حدود قلعه هرسین و در پای آ ن قلعه كوچكی واقع بود و این شهر كوچك هنوز در بیست مایلی جنوب شرقی كرمان باقی است.صاحب عالم آرای عباسی در زمره جلوداران لشگر ایران در مقابل لشگر عثمانی از شاه سلطان خدابنده لو حاكم هرسین نام می برد.در دوره قاجاریه نیابت این محل با امین الرعایا و فرزندان او بوده است. این ناحیه در سالهای اخیر به شهرستان تبدیل شده است.

موقعیت
دیدگاه مسافران
  1. کاربر
    • دوران عوض پور
    • تهران
    • 92/12/19

    بعداز سلام وخسته نباشید\\nاینکه همه رو امتیاز کامل دادم از روی احساس نبوده،بلکه هتل شما درحد وسع خودش فوق العادس\\nمن کارم با هتل آست وهتلای مجللتری هم باهشون کارکردم توخیلی استانها\\nو پرسنلتون هم واقعا قابل احترام هستن\\nدس خوش میگم به همتون\\nبا آرزوی موفقیت روزافزون برای تک تکتون\\nدوران

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.