شهرابیانه

اصفهان
ابیانه

ابیانه روستایی از بخش مرکزی شهرستان نطنز است که در 180 کیلومتری اصفهان قرار دارد. فاصله این روستا تا شهر زیبای نطنز 40 کیلومتر و در دامنه کوه‌های کرکس است. اگر هوس کردید به بلندترین نقاط مسکونی ایران سفر کنید ابیانه را انتخاب کنید، زیرا ارتفاع از سطح دریا در این روستا 2222 متر است.

به لحاظ معماری و بناهای تاریخی، این منطقه از مشهورترین مناطق ایران به حساب می آید. در تاریخ 30 مرداد 1354 این منطقه در آثار ملی ایران ثبت شد. ازجمله بناهای تاریخی در این روستا می‌توان به آتشکده، قلعه‌ها، زیارت گاه‌ها، مساجد و ... اشاره کرد. از بناهای تاریخی ابیانه می‌توان به آتشکده، قلعه‌ها، زیارت گاه‌ها، مساجد و ... اشاره کرد.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.