شهربندر لنگه

هرمزگان
بندر لنگه

شهرستان بندر لنگه واقع در استان هرمزگان و يكي از قديمي ترين بنادر جهان مي باشد . اين شهرستان از شمال به شهرستان بستك واستان فارس و از شرق به بندر عباس ومركز استان و از غرب به گاوبندي و استان بوشهر و از جنوب به درياي نيلگون و كشورهاي عربي حاشيه خليج فارس ارتباط دارد . اين شهرستان داراي سه بخش مركزي شيبكوه وكيش ومركز آن شهر بندر لنگه با وسعت 20 كيلومتر مربع و ارتفاع 10 متر از سطح دريا مي باشد .

 

موقعیت
دیدگاه مسافران
  1. کاربر
    • حسين
    • تهران
    • 96/05/28

    اتاقها تميز بود بعد از ٢ روز آمدن اتاقها رو مجدد تميز كردند جكوزي اتاق خراب بود كار نميكرد ناهار و شام رستوران اصلا مناسب نبود توصيه ميكنم اصلا ناهار و شام در رستوران نخوريد چونكه نه كيفي داره و قيمت بالايي هم داره اما صبحانه اش بد نيست فقط راس ساعت ٧/٣٠ آماده نيست كمي دير تَر رستوران بريد رفتار كاركنان رستوران بسيار عاليه اما مدير هتل نديدم به مسافران سلام يا خوش امدگويي بگه كه بهتره عين كاركنانشان باشه اما كاركنان بسيار مؤدب هستند در ضمن هتل پاركينگ نداره بايد داخل كوچه هتل ماشين رو پارك كنيد ولي براي ماشينها نگهبان وجود داره كه براي ماشين مشكلي إيجاد نميشه

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.