تشریفات فرودگاهی (CIP)

رایگان
علاوه بر رزرو بهترین هتل های تهران با بیشترین تخفیف، cip رایگان هدیه بگیرید!
تشریفات فرودگاهی cip

دوتا از بهترین هتل های تهران را رزرو کنید و cip رایگان هدیه بگیرید!

رزرواسیون مهر به عنوان یکی از قدیمی ترین سامانه های رزرو آنلاین هتل به پاس قدردانی از همراهان همیشگی اش طرحی را در قالب پیشنهاد ویژه ارائه نموده است، برای اطلاع از این طرح فوق العاده با ما همراه باشید.

کسانی که به هردلیلی مانند مسائل کاری دائما در سفر هستند ترجیح می دهند، بجای ماشین شخصی یا قطار با رزرو بلیط هواپیما سفر مطمئن تری داشته باشند. اما سفر با هواپیما هم دردسرهای خاصی دارد، از ماندن در صف های طولانی دریافت کارت پرواز تا تحویل چمدان و رد شدن از گیت های شلوغ بازرسی. علاوه بر این ها اگر هواپیما تاخیر داشته باشد، ماندن در سالن های پرازدحام فرودگاه را هم باید به دردسرها اضافه کنیم.

قطعا هرکسی دوست دارد، به نحوی از این شلوغی و ازدحام دور باشد. بهترین کار رزرو خدمات cip است، تصور کنید وقتی به فرودگاه می رسید کارکنان آموزش دیده cip منتظر شما هستند، در کمال احترام چمدان و بارهایتان را تحویل می گیرند و شما را به سالن تشریفات فرودگاهی به دور از هیاهوی سالن اصلی راهنمایی می کنند. همانطور که شما در حال صرف قهوه و خواندن روزنامه یا فیکس نمودن قرار های کاریتان هستید، کارکنان سی آی پی کارت پروازتان را دریافت می کنند، چمدان را تحویل داده و برای رد شدن از گیت اختصاصی به شما اطلاع می دهند.

همچنین افراد کثیر السفر هتل هم برایشان خیلی مهم است، رزرو هتلی نزدیک به مرکز شهر که دسترسی آسانی به مترو، اتوبوس و تاکسی داشته باشد، از دغدغه های مهم این افراد است.

هتل لاله یکی از هتل های خوب در تهران محسوب می شود، این هتل 5 ستاره در خیابان فاطمی نبش خیابان حجاب با دسترسی آسان به مترو، اتوبوس و تاکسی بهترین گزینه برای کسانیست که به دنبال هتل نزدیک به مرکز پایتخت هستند. علاوه بر موقعیت مکانی مناسب هتل لاله دارای واحدهای اقامتی راحتی است. با رزرو هر کدام از اتاق های این هتل از رزوراسیون مهر cip رایگان دریافت کنید.

هتل هما یکی دیگر از بهترین هتل های تهران محسوب می شود، این هتل با پرسنل کار آزموده، خدمات مطلوب و امکانات مناسب توانسته رضایت میهمانانش را جلب نماید. البته موقعیت مکانی این هتل 5 ستاره و نزدیک بودن به مراکز اصلی شهر از مزیت های مهم آن به حساب می آید. با آفر ویژه رزرواسیون مهر به ازای رزرو اتاق های هما کلاس از ما خدمات سی آی پی رایگان هدیه بگیرید.

همانطور که گفته شد، با رزرو هتل هما یا لاله با یک تیر دو نشان زده اید هم در یک هتل خوب با قیمت مناسب اقامت کرده اید و هم دغدغه های فرودگاهی نخواهید داشت! پس اگر حداقل 2 شب رزرو هتل لاله یا هتل هما را از طریق این سایت انجام دهید، به ازای یک نفر cip رایگان و برای بقیه افراد سی آی پی با تخفیف 50 درصدی دریافت خواهید کرد.