اقامتگاه بوم گردی شاهدان اصفهان

نجف آباد،روستای نهضت آباد (شاهدان سابق)، اقامتگاه بومگردی شاهدان
انتخاب اتاق برای 1 شب - گروه شماره 1
نوع اتاق
قیمت
دو نفره (فولبرد)
دو نفره (فولبرد)
ظرفیت : 2 نفر ، 2 سرویس اضافه
قیمت موجود نیست
سه نفره (فولبرد)
سه نفره (فولبرد)
ظرفیت : 3 نفر ، 1 سرویس اضافه
قیمت موجود نیست

درباره اقامتگاه بوم گردی شاهدان نجف آباد

توضیحات:

اقامتگاه بومگردی شاهدان نام یک مکان ساده و صمیمی برای کسانی است که می‌خواهند سفری کوتاه به سادگی گذشته داشته باشند. این اقامتگاه در شرقی‌ترین نقطه شهر تیران و کرون قرار دارد و از توابع شهرستان نجف آباد و در روستایی به نام نهضت آباد است. اقامتگاه بومگردی شاهدان از طریق بزرگراه نجف آباد، تیران قابل دسترسی است.

این اقامتگاه دارای فضای بزرگی است که داخلش زمین کشاورزی وجود دارد و گلخانه‌ای که در آن سبزیجات و صیفی‌جات کاشته شده است. در فضای بزرگ این اقامتگاه ساختمان کوچکی دیده می‌شود که با کرسی و پنجره‌ای رو به باغ فضای دل‌نشینی را ایجاد کرده است. مهمانان از این بالکن دیدی زیبا به فضای سرسبز و پر دار و درخت اقامتگاه دارند. در زیر این بالکن داربستی وجود دارد که با شاخه و برگ درخت مو پوشیده شده است. سایه این داربست فضایی است سنتی با تنور گلی و پر شعله‌ای که همه را به یک دورهمی صمیمانه و خانوادگی همراه با طعم فراموش نشدنی سیب زمینی و چای آتیشی دعوت می‌کند.

علاوه بر این‌ها اقامتگاه بومگردی مجهز به چند استخر کوچک با فواره است که محیط را پر از طراوت ساخته است. خانواده روستایی در این مکان از شما با غذاهای خوشمزه محلی و سنتی پذایرایی می‌کنند. در هنگام عصر مهمانان می‌تواند در گوشه‌ای از محوطه با خودشان خلوت کنند و یا در بازی‌های محلی همراه دیگران خودشان را سرگرم کنند.

این اقامتگاه با جاذبه‌های اطرافش می‌تواند گزینه‌ای ویژه و متفاوت برای کسانی باشد که قصد سفر به اصفهان را کرده‌اند. به خصوص مسافرانی که دلشان می‌خواهند دور از شلوغی شهر اصفهان اقامتی آرامش بخش داشته باشند. از طرفی برای خود اهالی اصفهان که هوس یک روز زندگی در هوای پاک و با طراوت را دارند این اقامتگاه می‌تواند فرصت مناسبی باشد.

علاوه بر این‌ها در نزدیکی روستا جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی دیگری نیز وجود دارد که مسافران می‌توانند از آن دیدن کنند مثل ارگ شیخ بهایی نجف آباد، کوه کوشکچی، درهای سنگی، امامزاده احمد بن حنفیه، چشمه مرغاب و منطقه حفاظت شده قمشلو و قلعه تاریخی آن که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نمی‌باشد.

اطلاعیه نوروزی
قابل توجه مسافران گرامی: به دلیل وجود نوسانات نرخی، قیمت های اعلام شده در نوروز قطعی نیست و در صورت افزایش قیمت مابه التفاوت از میهمانان دریافت می شود.

آدرس و تلفن اقامتگاه بوم گردی شاهدان اصفهان

نجف آباد،روستای نهضت آباد (شاهدان سابق)، اقامتگاه بومگردی شاهدان
رزرواسیون هتل :

امکانات اقامتگاه بوم گردی شاهدان اصفهان

امتیاز کاربران
  • درصد رضایتمندی
  • آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها
  • کیفیت رستوران و کافی شاپ
  • خدمات و نحوه برخورد کارکنان
100 / 100

ثبت نظرات مسافران درمورد هتل

  • درصد رضایتمندی
  • آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها
  • کیفیت رستوران و کافی شاپ
  • خدمات و نحوه برخورد کارکنان

نظرات مسافران در مورد هتل

مهاباد
10 / 10

مهاباد پایتخت فرهنگ و تمدن کرد های جهان است