حضور گسترده مازندران در همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران گفت: اين استان با بزرگترين متراژ غرفه در سومين همايش و نمايشگاه بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري در حوزه ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور شرکت مي کند.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، «سيف الله فرزانه» افزود: فرصت هاي سرمايه گذاري استان مازندران شامل حوزه هاي ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي مي شود که از گلوگاه تا رامسر به بهره برداري رسيده يا در حال اجرا است.

وي همچنين از وجود بسته هاي سرمايه گذاري بکر استان در اين نمايشگاه خبر داد و گفت: در اين نمايشگاه بين المللي تخصصي فرصت هاي سرمايه گذاري براي حمايت از صنعتگران و هنرمندان صنايع دستي، غرفه هاي نمايشگاهي و اقامت با تخفيف ويژه ارائه مي شود. 

فرزانه از حضور موثر شهرداري ها و بخش خصوصي در کنار اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران به عنوان نقطه عطفي در آغاز همکاري هاي بعدي در امور نمايشگاه هاي استان ارزيابي کرد و گفت: ادامه اين تعامل و همکاري به طور حتم نشان دهنده همکاري استان براي حمايت از مقوله سرمايه گذاري در استان است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.