مراسم ملي استقبال از نوروز با حضور رئيس جمهور برگزار مي شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

مراسم ملي استقبال از نوروز امروز – يکشنبه - با حضور رئيس جمهور در محل سالن اجلاس سران کشورهاي اسلامي برگزار مي شود.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري، در اين مراسم دکتر محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري ، دکتر ملک زاده، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و دکتر جهانيان معاون گردشگري سخنراني خواهند داشت.

بر اساس اين گزارش اجراي آيين هاي نوروزي اقوام ايراني از جمله تبالي و نوروز خواني ، برپايي نمايشگاه ظرفيت هاي گردشگري 31 استان کشور و برپايي سفره بزرگ هفت سين نوروزي از جمله بخش هاي مختلف اين مراسم است.

مراسم ملي استقبال از نوروز ساعت 9 صبح امروز - بيستم اسفند - با حضور شماري از مقامات لشکري و کشوري ، شخصيت هاي فرهنگي و هنرمندان گشايش مي يابد و با برنامه هاي متنوع و جانبي تا ظهر ادامه خواهد داشت. 

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.