طبیعت‌گردها صاحب خانه مي شوند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ه گزارش پايگاه اطلاع رساني مركز گردشگري علمي - فرهنگي دانشجويان ايران(istta) به نقل از ايسنا  منوچهر جهانیان گفت: «خانه‌ی طبیعت‌گردان ایران» از این پس به‌عنوان مرکز تبادل اطلاعات و اتاق فکر صاحب‌نظران عرصه‌ی طبیعت‌گردی و با هدف نمایش گوشه‌ای از ظرفیت بی‌نظیر کشور در این عرصه، فعال خواهد بود.

 

 

 

او برگزاری جشنواره‌ها، برنامه‌های علمی، تخصصی و آموزشی با مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه‌ی طبیعت‌گردی را از دیگر اهداف خانه‌ی طبیعت‌گردان ایران ارزیابی کرد و ادامه داد: خانه‌ی طبیعت‌گردان ایران پذیرای علاقه‌مندان به حوزه‌ی طبیعت‌گردی و برنامه‌های تخصصی مربوط به آن خواهد بود. فعالیت‌های شاخص و تخصصی از جمله پرنده‌نگری، روستاگردی، کوهنوردی، غارنوردی، کویرنوردی، رفتینگ، موارد مرتبط با رصد نجوم و ... از برنامه‌های ماهانه‌ی این مرکز خواهند بود.

منبع : istta.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.