آمادگي کامل اورژانس کشور براي ارائه خدمات به مسافران نوروزي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مدير حوادث و فوريت هاي پزشکي اورژانس در نشست ستاد مرکزي سفرهاي کشور که صبح امروز در مجموعه فرهنگي – هنري آزادي برگزار شد، گفت: اورژانس کشور در ايام نوروز آمادگي دارد با ظرفيت کامل به گردشگران و مسافران نوروزي خدمات ارائه دهد.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، «محمد طالبيان» با تاکيد بر آمادگي 700 بيمارستان سطح کشور براي پذيرش بيماران اظهار داشت: در ايام نوروز 4 هزار و 186 آمبولانس آماده ارائه خدمات به بيماران در ايام نوروز خواهد بود؛ 56 دستگاه از اين آمبولانس ها نيز اتوبوس آمبولانسي است که هر کدام ظرفيت 14 تخت را دارد.

وي با اشاره به همکاري 17 هزار و 600 پرسنل و نيروي انساني ستادي و عملياتي اورژانس کشور طي تعطيلات نوروز، افزود: در همين راستا 52 موتورسيکلت آمبولانسي براي ماموريت هاي درون شهري و 6 بالگرد نيز براي امداد رساني برون شهري در اين ايام در اختيار اورژانس کشور است.

طالبيان خاطرنشان کرد: در نوروز 91 اورژانس کشور حدود 131 هزار ماموريت به انجام رسانده است که از اين تعداد حدود 25 هزار ماموريت آن ترافيکي و تصادفي و حدود 105 هزار ماموريت آن نيز درون شهري بوده است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.