13 هتل و مهمانپذير قصرشيرين آماده پذيرش مهمانان نوروزي است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قصرشيرين گفت: براي ايام نوروز 13 هتل و مهمانپذير در اين شهرستان آماده پذيرش مهمانان و مسافران نوروزي است.

 

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، «محمدرضا جلدي» افزود: اين تعداد هتل و مهمانپذير با 322 اتاق در مجموع داراي يک هزار و 125 تخت در قالب اتاق هاي دو، سه و چهار تخته و سوئيت هاي مجهز به امکانات رفاهي در سطح شهر قصرشيرين و منطقه مرزي خسروي قرار دارند. 

 

وي خاطرنشان کرد: همچنين 100 کلاس درس مدارس نيز در سطح شهرستان به امکانات اوليه و مناسب براي اسکان مسافران نوروزي مجهز شده تا در صورت نياز مسافران نوروزي در اين اماکن اسکان داشته باشند.

 

جلدي از برپايي 100 تخته چادر در سطح شهر براي اسکان مسافران نوروزي در تعطيلات نوروزي خبر داد و اضافه کرد: اردوگاه امام حسن مجتبي (ع) متعلق به آموزش و پرورش با تجهيزات و امکانات رفاهي مطلوب براي اين مهم اختصاص يافته است.

 

رئيس ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قصرشيرين همچنين از آمادگي مهمانسراي ادارات و مساجد شهرستان براي اسکان و اقامت مسافران و گردشگران نوروزي خبر داد و گفت: موزه مردم شناسي قصرشيرين در محل کاروانسراي شاه عباسي نيز در ايام نوروز همه روزه از 8 تا 20 عصر آماده بازديد مسافران و گردشگران نوروزي و کاروان هاي راهيان نور به صورت رايگان است.

 

وي به برپايي دو سياه چادر براي پخت و عرضه شيريني و نان محلي در قصرشيرين اشاره کرد و يادآور شد: عرضه گيوه و لباس محلي نيز در اين مکان ها که در ورودي شهر مستقر هستند، پيش بيني شده است. 

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.