23 ميليون و 751 هزار و 200 نفر اقامت شبانه تا پايان روز سوم فروردين (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون گردشگري و رئيس ستاد مرکزي سفرهاي کشور با اشاره به حجم سفرهاي نوروزي امسال گفت: از 28 اسفند 91 تا پايان 3 فروردين 92 آمارها نشان دهنده اين است که 23 ميليون و 751 هزار و 200 نفر اقامت شبانه داشته اند.

 

«منوچهر جهانيان» با اعلام اين خبر در گفت و گوي اختصاصي با ميراث آريا(CHTN)، با اشاره به فرا رسيدن تعطيلات نوروزي و انجام مسافرت توسط هموطنان گفت: اين ميزان اقامت شبانه نشان دهنده رشد 43 و نيم درصدي نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

 

وي هم چنين به بازديد هموطنان از موزه ها، کاخ موزه ها و اماکن تاريخي و فرهنگي کشور اشاره کرد و اظهارداشت: از 28 اسفند 91 تا پايان روز سوم فروردين 92 در سراسر کشور11 ميليون و 350 هزار نفر از مجموعه هاي فرهنگي و تاريخي کشور بازديد داشته اند که اين رقم نيز نشان دهنده رشد 37 درصدي است.

 

رئيس ستاد مرکزي سفرهاي کشور همچنين با اشاره به برگزاري جشنواره ملي صداي بهار نيز گفت: آمارها حاکي است در مدت ذکر شده هم چنين 17 ميليون و 271 هزار نفر از برنامه هاي جشنواره ملي صداي بهار بازديد کرده اند.

 

جهانيان خاطر نشان کرد: ستاد مرکزي سفرهاي کشور به صورت شبانه روزي آماده ارائه هرگونه خدمات به مسافرين نوروزي است و تلفن گوياي 09669 به صورت 24 ساعته آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات هموطنان عزيز است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.