کاهش 36 درصدي تصادفات در هفته نخست نوروز 92 (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرکل پزشکي قانوني مازندران گفت: ميزان تصادفات در هفته نخست نوروز امسال در مازندران، 36 درصد کاهش داشته است.

 

به گزارش ميراث آريا(CHTN) ، «علي عباسي» اظهار داشت: بر اساس اطلاعات رسيده از مراکز پزشکي قانوني مازندران جمع کشته هاي تصادفات نوروزي امسال در هفته اول تعطيلات در استان 21 نفر شامل 17 مرد و ما بقي زن است. 

 

وي افزود : آمار جمع آوري شده از کشته هاي تصادفات نوروزي مريوط به محدوده زماني 25 اسفند 91 تا 5 فروردين امسال بوده و امکان تغيير در آن وجود دارد. 

 

مديرکل پزشکي قانوني مازندران با تاکيد بر اينکه آمار ذکر شده از تلفات، آمار اوليه اين استان است که به صورت فوري از 15 مرکز اين اداره کل جمع آوري شده و به جهت امکان اضافه شدن تلفات از بين مصدومان حوادث رانندگي نوروزي که در بيمارستان ها بستري هستند در هفته دوم ارديبهشت اعلام مي شود. 

 

عباسي با اعلام کاهش 36درصدي اين آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار داشت: محور برون شهري 16 مورد و درون شهري 5 مورد و بيشترين فوتي در 29 اسفند و بيشترين فوتي مربوط به شهرستان بابل با 5 مورد ثبت شده است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.