کرمانشاه از مسير گردشگري به مقصد گردشگري تبديل شده است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، گفت: کرمانشاه در تعطيلات نوروز از مسير گردشگري به مقصد گردشگري تبديل شده است.

 

به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي استان کرمانشاه «جليل رحيمي» در اين خصوص اظهار داشت: حضور گسترده و ماندگار گردشگران و مسافران نوروزي در ايام تعطيلات نوروز در استان کرمانشاه نشان داد که کرمانشاه از مسير گردشگري به مقصد گردشگري تبديل شده است.

 

وي افزود: اين شرايط نشان مي دهد که کرمانشاه در ميان استان هاي کشور به عنوان يکي از اصلي ترين مقاصد نهايي گردشگران مورد توجه است.

 

رحيمي تصريح کرد: نوروز امسال ميانگين سه شب اقامت در استان کرمانشاه براي گردشگران و مسافران نوروزي رقم خورد که در نوع خود بي سابقه و قابل تامل است.

 

مديرکل ميراث فرهنگي استان کرمانشاه، گفت: مدت زمان ماندگاري گردشگران در نقاط مختلف جهان يکي از اصلي ترين و مهمترين فاکتورهاي توسعه صنعت گردشگري است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.