بازدید 400 هزار گردشگر داخلی و خارجی از ابنیه تاریخی کاشان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ایلنا - کاشان: مسئول کمیته آمارستاد تسهیلات سفرنوروزی شهرستان کاشان، از بازدید بیش از 400 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی این شهرستان خبر داد.

 

« علیرضا عبداله زاده » در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این خبر  اظهار داشت: از 28 اسفند 91 تا 11 فروردین ماه 92 تعداد 453 هزار و 218 نفر گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی شهرستان دیدن کردند.

 

وی گفت: در این مدت مشخص شده تعداد 321 هزار و 768 نفر از مجموعه باغ موزه فین، 29 هزار و 820 نفر از خانه تاریخی بروجردی ها،18 هزار و 230 نفر از محوطه باستانی سیلک،تعداد 37 هزار نفراز خانه تاریخی طباطبائی،25 هزار و 400 نفر از خانه عباسیان و 21 هزار نفر از حمام سلطان امیر احمد کاشان بازدید کردند.

 

به گفته وی، در این آمار به ترتیب مجموعه باغ موزه فین کاشان رتبه اول،خانه تاریخی طباطبائی و بروجردی ها مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

 

مسئول کمیته آمارستاد تسهیلات سفرنوروزی شهرستان کاشان،از ورود بالغ بر3 میلیون میهمان نوروزی از 28 اسفند تا 11 فروردین ماه 92 به این شهرستان خبر داد.

 

عبداله زاده افزود: بر اساس کمیته آمار طی این مدت 3 میلیون و 149 هزار و 56 نفر گردشگر به شهرستان کاشان وارد شدند.

 

وی گفت: دراین مدت مشخص شده 219 هزار و 89 نفر نیزدرمراکزاقامتی:هتل،هتل سنتی،مهمانپذیر،خوابگاهها،خانه های استیجاری،حسینیه ها ومدارس اسکان داشتند.

 

به گفته وی،از 28 اسفند تا 11 فروردین 92 تعداد بیش از 130مورد بازدید نظارتی ازمراکزاقامتی(هتل،هتل سنتی، مهمانپذیر،خوابگاه ها،خانه های استیجاری)،پذیرائی(رستوران وسفره خانه ها)،خدماتی(دفاتر،شرکت های گردشگری،خدمات مسافرتی و مجتمع های خدماتی بین راهی) و ابنیه تاریخی انجام شد.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.