کاهش چشمگیر زنان گردشگر خارجی درهند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ایسنا: روزنامه «بانکوک پست» در گزارشی در این رابطه منتشر کرد: در پی انتشار اخبار منزجر کننده اخیر درباره حمله و تجاوز جنسی به یک دانشجوی دختر هندی و پس از آن به چند زن و دختر دیگر از جمله یک زن گردشگری سوئیسی در این کشور، تمایل زنان گردشگر خارجی برای سفر به هند به میزان چشمگیری کاهش یافته و این گردشگران در عوض بیش از گذشته، تایلند را برای سفرهای توریستی خود انتخاب می‌کنند.

 

کارشناسان در این مطالعه می‌گویند: ظاهرا زنان گردشگر خارجی در تایلند بیشتر احساس امنیت و آرامش می‌کنند.

 

مقامات هندی نیز این روند را تایید کرده و متذکر شدند که مسافران بویژه در ایام تعطیل به جای هند، سایر کشورهای آسیایی نظیر مالزی و تایلند را برمی‌گزینند.

 

بنابراین گزارش، انتشار اخبار مربوط به حمله و تجاوز به زنان و دختران هندی و خارجی بویژه در ماه‌های اخیر، موجب افزایش نگرانی‌ها نسبت به ناامنی زنان مسافر در این کشور شده است.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.