اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور با نداي لبيک يا خامنه اي تقدير مي‌شوند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

جشن تقدير از خادمان و فعالان ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي کشور با نداي لبيک يا خامنه اي 29 فروردين ماه سال جاري با حضور جمعي از مسوولان و مقامات کشور در ورزشگاه يکصد هزار نفري آزادي برگزار مي شود.

 

به گزارش ميراث آريا(chtn)، سرپرست مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري با اعلام اين خبر گفت: در پي ديدار اعضاي ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي کشور با مقام معظم رهبري در روزهاي پاياني سال گذشته و تاکيدات ايشان مبني بر اينکه مردم عيد را به شادي و شيريني سپري کنند سازمان ميراث فرهنگي برنامه ريزي گسترده اي براي تحقق اين مهم انجام داد.

 

«سالومه پوريامين» برگزاري جشنواره ملي صداي بهار با اجراي برنامه هاي شاد ،متنوع و فرهنگي در 31استان و برپايي جشنواره ها و نمايشگاه هاي متعدد نوروزي در سراسر کشور را مويد لبيک به فرمايشات معظم له دانست و تاکيد کرد: اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور از 28 اسفند تا 17 فروردين ماه بي وقفه و شبانه روزي به ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزي پرداختند.

 

او افزود: براساس گزارش بازرسان محسوس و نامحسوس سازمان ميراث فرهنگي از نحوه عملکرد و خدمات رساني اعضاي ستاد تسهيلات سفرها به مسافران بيش از 98 درصد گردشگران از عملکرد اعضا ابراز رضايت کردند. 

 

پوريامين تاکيد کرد: به همين منظور و براي تقدير و ارج نهادن به خدمات و اقدامات ارزنده خانواده بزرگ ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي کشور و زحمات ارزشمند،موثر و غير قابل جبران اين عزيزان در روزهاي آغازين بهار امسال ،29 فروردين مراسم جشني با حضور يکصد هزار نفر از سراسر کشور و همچنين مقامات و دستگاه‌هاي متولي در ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در استاديوم آزادي با نداي لبيک يا خامنه اي برگزار خواهد شد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.