آيت الله ايماني: خدمت رساني به مسافران نوروزي بسيار بهتر از سال هاي گذشته بود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مام جمعه شيراز با تقدير از کيفيت خدمات و امکانات ارائه شده به مسافران نوروزي ، خدمت رساني به گردشگران را بسيار بهتر از سال هاي گذشته ارزيابي کرد.

 

به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري ، حضرت آيت الله ايماني در حاشيه زيارت مرقد مطهر علي ابن حمزه تاکيد کرد: بر خود لازم مي دانم اين نکته را بازگو کنم که امسال بحمدالله با توجه به همه شرايط ، جوانب و ملاحظات ، مراسم و برنامه ها در مراکز و اماکن سياحتي بسيار بهتر از سال هاي گذشته برگزار شد.

 

گفتني است در مراسم زيارت نماينده ولي فقيه از مرقد مطهر علي ابن حمزه ، فريدون فعالي مديرکل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري فارس و حجت الاسلام سيد ميثم حسيني سرپرست معاونت فرهنگي ـ اجتماعي اداره کل اوقاف استان فارس ايشان را همراهي مي کردند.

 

در اين برنامه زيارت و بازديد که در ايام نوروز از برخي اماکن تاريخي و مذهبي شهر شيراز برگزار شد حضرت آيت الله ايماني هم چنين از ارائه خدمات فرهنگي و مذهبي به زائران در ايام نوروز اظهار رضايت و خرسندي کرد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.