هتل‌های کرمانشاه خواب رونق سال‌های گذشته را می‌بینند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ از میان 15 هتلی که در استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند، یک هتل 5 ستاره و دو هتل 4 ستاره در شهر کرمانشاه فعال هستند و سایر هتل‌ها در قصر شیرین و مرز خسروی میزبان زائران عتبات عالیات هستند که در حال حاضر ضریب اشغال آنها صفر است.

 
"خسرو منصوبی" رییس اتحادیه هتلداران کرمانشاه با اشاره به آنکه در حال حاضر زائران عتبات عالیات به طور میانگین یک شب در هتل‌های مرزی اقامت می‌کنند به CHN‌ گفت: ‌«حدود 5 سال پیش که مرز تازه باز شده بود امکانات بسیار خوبی برای زائران فراهم شد به نوعی که زائران از سیستان و بلوچستان به کرمانشاه می‌آمدند و حتا 2 شب در هتل‌های کرمانشاه اقامت داشتند و از کرمانشاه، تاق بستان و بیستون بازدید می‌کردند.»
 
وی افزود: «از همه مهم‌تر سوغات خود را از کرمانشاه تهیه می‌کردند و با خود به عراق می‌بردند و به قول خود آنرا تبرک می‌کردند و باز می‌گشتند. این درحالی است که در حال حاضر با تغییر رویه سازمان حج‌ و زیارت دیگر نه تنها هیچ زائری در کرمانشاه اقامت نمی‌کند بلکه اگر مرز بسته باشد هتل‌های قصر شیرین و خسروی نیز بدون مسافر باقی می‌مانند.»
 
به گفته منصوبی، در حال حاضر ضریب اشغال هتل‌های کرمانشاه حدود 35 درصد است و با آنکه قیمت‌های اقلام مصرفی هتل‌ها افزایش چشم گیری داشته ولی نرخ اتاق‌ها هیچ تغییری نکرده‌است.
 مرجع خبر : chn.ir 

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.