سرنوشت نامعلوم جاذبه‌ گردشگری خطرناک آمریکا (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سرنوشتی نامعلوم در انتظار واگن‌های کابلی سانفرانسیسکو، جاذبه‌ گردشگری خطرناک آمریکا است.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، واگن‌های کابلی سانفرانسیسکو، چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا با قدمتی بیش از یک قرن که از جاذبه‌های گردشگری این شهر به شمار می‌روند در انتظار سرنوشت نامعلومی هستند.

 

به گزارش آسوشیتدپرس، این واگن‌های کابلی در قرن ۱۹ میلادی برای حمل و نقل مسافران روی تپه‌های سانفرانسیسکو ساخته شد و باگذشت بیش از یک قرن از ساخت آنها همواره یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر به شمار می‌روند.

 

از سوی دیگر طی ۱۰ سال گذشته ۱۵۱ گردشگر به دلیل پرت شدن از واگن‌ها و یا برخورد با آنها زخمی شده‌اند. در این شرایط بحث بر سر وجود یا عدم وجود این واگن‌ها در روزهای اخیر بالا گرفته است.

 

عده‌ای آنها را یکی از جاذبه‌های گردشگری سانفرانسیسکو و بخشی از هویت این شهر می‌دانند و برخی دیگر با اشاره به وقوع حوادث سال‌های اخیر و هزینه بالای نگهداری از واگن‌ها خواستار جمع‌آوری نشانه‌های سانفرانسیسکو و آمریکا قرن ۱۹ هستند.

 

شهر سانفرانسیسکو با آب و هوای مدیترانه‌ای به عنوان یکی از قطب‌های صنعت گردشگری آمریکا علاوه‌بر واگن‌های کابلی از جاذبه‌های گردشگری دیگری از جمله «کاخ هنرهای زیبا»، «پل گلدن‌گیت»، «جزیره آلکاتراز»، «محله چینی‌ها»، «برج سوترو» و «موزه هنرهای معاصر سانفرانسیسکو» بهره می‌برد.

منبع : touristha.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.