برگزاري با شکوه مراسم تجليل از خادمان سفر به رغم کارشکني ها (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور با اعلام برگزاري باشکوه مراسم تجليل از اعضاء ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در ورزشگاه يک صد هزار نفري آزادي بر اساس درخواست اعضاء اين ستاد خواستار پيگيري حقوقي کارشکني برخي افراد غيرمسوول در اين زمينه شد.

 

به گزارش ميراث آريا(CHTN) به نقل از روابط عمومي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور، دکتر «محمد شريف ملک زاده» گفت: خوشبختانه به رغم برخي کارشکني ها براي دلسرد کردن خادمان زحمت کش ستاد تسهيلات سفرهاي کشور و جلوگيري از برگزاري مراسم تجليل از اين عزيزان، شاهد حضور رئيس جمهور دلسوز و مردمي، جمعي از اعضاي محترم هيات دولت، تمامي دستگاه هاي عضو ستاد تسهيلات سفرهاي کشور و ده ها هزار خادم سفر از سراسر کشور در اين مراسم بوديم.

 

وي افزود: اين درحالي است که ما دعوت عمومي نداشتيم و اگر قصد دعوت عمومي از تمامي خادمان سفر را داشتيم نياز به مکاني با ظرفيت ميليوني بود.

 

ملک زاده با اشاره به حضور تمامي دستگاه هاي عضو ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در اين مراسم اظهارداشت: از تمامي اين عزيزان که در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي آفريننده حماسه خدمت شدند صميمانه تشکر مي کنيم.

 

وي تاکيد کرد: بدون شک مراسم با شکوه تجليل از خادمان سفر در ورزشگاه آزادي تجديد بيعتي با مقام معظم رهبري و لبيک به فرمايشات معظم له در خصوص نوروزي شاد براي مردم بود.

 

معاون رئيس جمهور با گلايه از برخي اظهار نظر هاي غير کارشناسي و غير منصفانه و انعکاس آن ها در رسانه ها و خوراک براي بنگاه هاي دروغ پراکني و معاند نظام در خارج از کشور اظهارداشت: دست اندرکاران ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي کشور مجدانه خواستار پيگيري حقوقي اين موضوع از سوي دولت خدمتگذار و به ويژه رياست محترم جمهور هستند.

 

وي تصريح کرد: اميدواريم از اين پس اظهار نظر ها و اعلام اخبار و گزارش هاي رسانه اي مبتني بر مستندات درست و متکي به حقيقت باشد تا خداي ناکرده شاهد دلسردي و تلخ کامي خادمان سفرهاي کشور و بي انگيزه ساختن آنان در خدمت رساني به هم وطنان نباشيم. البته اين جانب به خاطر مصالح نظام به بعضي از مکاتبات و نامه هايي که از سوي بعضي از سازمان ها و دستگاه ها به اين سازمان و دستگاه هاي متولي سفر ارسال شده است اشاره نخواهم کرد.

 

وي خاطر نشان کرد: نکته قابل توجه اين بود که از ساعت 30: 9 دقيقه صبح تا ساعت 12:30 بيش از 70 هزار نفر فقط در داخل ورزشگاه و بيش از 30 هزار نفر در خارج از آن منتظر ورود به اين محل بودند که متاسفانه رسانه ملي به اين موضوع مهم در انعکاس تصاوير توجه نکرد.

 

گفتني است، مراسم تجليل از خادمين ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در ورزشگاه يکصد هزار نفري آزادي بعد از ظهر روز پنج شنبه 29 فروردين ماه با حضور تمامي اعضاء و متوليان سفرهاي کشور برگزار شد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.