تایلند دادگاه ویژه برای گردشگران راه‌اندازی می‌کند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

برای رسیدگی سریع به جرائم گردشگری در تایلند دادگاه گردشگری تاسیس می‌شود.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، با افزایش چشمگیر تعداد گردشگران تایلند در سال‌های اخیر که افزایش جرائم گردشگران و شکایات آنها را نیز در پی داشته، دولت این کشور در آینده نزدیک اقدام به راه‌اندازی دادگاه گردشگری می‌کند.

 

به گزارش شین‌هوا، یکی از اهداف راه‌اندازی این دادگاه رسیدگی سریع به جرائم گردشگران و همچنین امکان محاکمه آنها خارج از این کشور پس از خروج از تایلند است.

 

طبق اعلام وزارت گردشگری و ورزش تایلند در این دادگاه که به طیف وسیعی از جرائم رسیدگی خواهد کرد، همچنین به شکایات گردشگران از اتباع تایلندی که در سال‌های اخیر رشد چشمگیر داشته، بصورت شبانه‌روزی رسیدگی خواهد شد تا در وقت گردشگران صرفه‌جویی شود.

 

تایلند در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در زمینه جذب گردشگر و سرمایه‌گذاری خارجی در این صنعت بود و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۱۳ میزبان ۲۳ میلیون گردشگر باشد.

 

در حال حاضر در حدود دو میلیون‌ نفر در صنعت گردشگری تایلند به طور مستقیم و غیرمستقیم به کار اشتغال دارند و درآمدهای حاصل از این صنعت شش درصد «تولید ناخالص داخلی» این کشور را به خود اختصاص داده است.

منبع : touristha.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.