بهره برداري از هتل 5 ستاره بوتانيک گرگان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

هتل 5 ستاره بوتانيک گرگان با ظرفيت 100 اتاق، 250 تخت و اشتغالزايي براي 56 نفر امسال افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد.

 

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان، استاندار گلستان ضمن بازديد از اين پروژه سرمايه گذاري گردشگري از روند پيشرفت آن ابراز رضايت کرد و گفت: صنعت گردشگري استان گلستان در حال رشد چشمگيري است که با برنامه ريزي دقيق مي توان آن را به يک صنعت سودآور در استان تبديل کرد.

 

«جواد قناعت» افزود: با توجه به اجراي طرح ها و پروژه هاي متعدد سرمايه گذاري گردشگري در استان گلستان، روند اجراي اين پروژه ها مطلوب بوده و به خوبي پيش مي روند.

 

در ادامه «قربان عباسي» مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان نيز گفت: هتل 5 ستاره بوتانيک در زميني به مساحت 9 هزار و 54 مترمربع و در عرصه اي حدود 4 هکتار واقع شده که درآن سالن کنفرانس، دو استخر سرپوشيده، دو سالن بدنسازي، دو سالن رستوران، يک سالن بيليارد، زمين تنيس، فروشگاه، به همراه يک باغ بوتانيک کوچک در نظر گرفته شده است.

 

وي ميزان سرمايه گذاري اين هتل را 108 ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: اميدواريم با افتتاح اين هتل و بهره مندي مناسب از آن، ضمن توسعه صنعت گردشگري، شمار گردشگران و مسافران استان افزايش يابد.

منبع : parsacity.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.