آمادگي صدور مجوز فعاليت دفاتر خدمات مسافرتي گردشگري نجوم (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي آمادگي دارد با صدور مجوز دفاتر خدمات مسافرتي گردشگري نجوم، زمينه توسعه تخصصي گردشگري را فراهم آورد.

 

به گزارش روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، معاون گردشگري کشور در نشست تخصصي جشنواره طبيعت گردي و نجوم که روز گذشته در محل کاخ موزه سعدآباد برگزار شد، گفت: ورود به حوزه هاي تخصصي، شکوفايي صنعت گردشگري را در پي دارد و اين امر با فعاليت بخش خصوصي پويا در اين حوزه از جمله دفاتر خدمات مسافرتي، تورگردانان و علاقه مندان محقق خواهد شد. 

منوچهر جهانيان نقش آموزش را در توسعه تخصصي صنعت گردشگري موثر دانست و گفت: خوشبختانه نخستين مرکز آموزش تخصصي نجوم به همت موسسه آسمان شب راه اندازي شده است و معاونت گردشگري نيز آمادگي دارد زمينه آموزش و ارائه گواهينامه معتبر ساير مباحث تخصصي را با همکاري بخش خصوصي مرتبط فراهم آورد. 

معاون گردشگري کشور همچنين درباره رونق شاخه هاي مختلف صنعت گردشگري و جذب گردشگران، اظهار داشت: با توجه به بستر مساعد و ظرفيت هاي متعدد کشور در زمينه توسعه گردشگري تخصصي و علائق ويژه، مي توان با تمرکز بر بخش هاي فعال از جمله نجوم و طبيعت گردي در زمينه جذب گردشگر داخلي و خارجي و در نهايت شکوفايي اقتصادي موثر عمل کرد. 

جهانيان در پايان گفت: هم اکنون زمينه فعاليت دانشجويان، اساتيد و علاقه مندان به حوزه هاي تخصصي گردشگري از جمله اکوتوريسم و نجوم فراهم شده است و فعالين مي توانند با همکاري نزديک و تعامل بخش دولتي، مجري و پيشتاز در تمامي شاخه هاي تخصصي صنعت گردشگري کشور باشند.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.