اغراق دردسرساز نخست وزیر بریتانیا درباره هزینه توریسم سلامت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

نخست وزیربریتانیا با انتشار آمار اغراق آمیز درباره هزینه گردشگری سلامت، متهم شد که بی جهت مردم را از گردشگری درمانی ترسانده‎است.

"دیوید کامرون" متهم شد که با اغراق درآمار وارقام هزینه‎ها، بی جهت مردم را از گردشگری درمانی ترسانده‎است.

 

به گزارش تلگراف دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا که پیش تر وعده داده بود افزایش هزینه توریسم درمانی را کنترل کند، پس از انتشار آمارهای رسمی که نشان داد برآورد هزینه گردشگری درمانی برای بخش بهداشت و درمان بریتانیا 18 برابر بیشتراز میزان واقعی آن اعلام شده، با انتقادهای شدید مخالقان خود مواجه شد.

 

"جرمی هانت" وزیر بهداشت ودرمان پیشتر اعلام کرده بود که توریسم درمانی هزینه ای بالغ بر 200 میلیون پوند درسال بر بخش درمان و سلامت بریتانیا تحمیل می‎کند.

این درحالی است که آمار رسمی منتشر شده از سوی وزارت بهداشت و درمان اخیرا نشان داد که استفاده از بیمه‎های درمان و سلامت تنها 11 میلیون پوند هزینه از سوی بیماران خارجی بر دولت تحمیل می‎کند.

 

انتشار این ارقام سبب شد که وزیر بهداشت و درمان بریتانیا متهم به اغراق گویی و بزرگ نمایی مشکلات شود. درنتیجه اعلام این محاسبات کامرون اوایل سال جاری وعده داد که دسترسی مهاجران و خارجیان را به بیمه خدمات درمانی محدود کند.

 

وی پیش از این اعلام کرده بود که امکانات درمانی ما تنها برای مردم کشور رایگان است ویک سرویس سلامت و بهداشت رایگان بین‎المللی نیست.

 منبع : آی هو نیوز


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.