برگزاري ويژه برنامه شب يلدا در هتل پارس کرمان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

مديرکل هتل پارس کرمان از برگزاري ويژه برنامه شب يلدا ويژه گردشگران و مردم اين استان خبر داد.

«خسرو عسکريان» اظهار داشت: اين آئين در دو بخش گشت کلوت در کوير شهداد و ويژه برنامه خاص شب يلدا در هتل پارس کرمان به مرحله اجرا گذاشته مي‌شود.

وي افزود: گشت کلوت شهداد در قالب تور گردشگري از ظهر پنجشنبه 30 آذرماه جاري با بهره‌گيري از راهنمايان مجرب و با برنامه‌هاي متنوع اجرا خواهد شد.

مديرکل هتل پارس کرمان خاطرنشان کرد: ويژه برنامه خاص شب يلدا نيز از شامگاه روز مذکور همراه با اجراي آئين‌هاي شب‌چره، حافظ خواني، نقل و داستان سرايي، موسيقي سنتي و پذيرايي برگزار مي‌شود.

عسکريان با بيان اين‌که هر يک از دو بخش فوق به صورت مجزا از يکديگر تعريف و برنامه‌ريزي شده است، اظهار داشت: علاقمندان براي کسب اطلاعات بيشتر و حضور در اين ويژه برنامه مي‌توانند همه روزه از ساعت 8 تا 22 با واحد تشريفات هتل پارس تماس حاصل کنند.

 مرجع خبر : kerman.isna.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.