قطب‌های گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۲ (گردشگری عمومی)

توضیحات :

هشت شهر برتر قاره آسیا در جذب گردشگر در سال ۲۰۱۲ معرفی شدند.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، سازمان بین‌المللی اقتصادی «مستر کارد» در گزارشی که روز گذشته (دوشنبه) انتشار یافت، به معرفی ۲۰ شهر برتر جهان در جذب گردشگر در سال ۲۰۱۲ پرداخت که در این میان هشت شهر در قاره‌ی آسیا در جمع برترین‌ها ۲۰ قرار گرفتند.

 

به گزارش وال‌استریت ژورنال، «بانکوک» پایتخت تایلند با میزبانی از نزدیک به ۱۶ میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۲ پرگردشگرترین شهر جهان در این سال لقب گرفت. در همین حال «سنگاپور»، پایتخت سنگاپور با میزبانی از ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار گردشگر در رتبه چهارم پرگردشگرترین شهرهای جهان قرار گرفت و پس از آن نیز «کوالالامپور» پایتخت مالزی با میزبانی از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر در رده‌ی هشتم ایستاده است.

 

همچنین «هنگ‌کنگ» در چین با میزبانی از هشت میلیون و ۷۲۰ هزار گردشگر در رتبه‌ی نهم، «سئول» پایتخت کره‌جنوبی با میزبانی از هشت میلیون و ۱۹۰ هزار گردشگر در رتبه‌ یازدهم، «شانگهای» در چین با میزبانی از شش میلیون و ۵۰۰ هزار گردشگر در رتبه‌ چهاردهم، «توکیو» پایتخت ژاپن با میزبانی از پنج میلیون و ۸۰۰ هزار گردشگر در رتبه‌ی شانزدهم و «تایپه» پایتخت تایوان با میزبانی از پنج میلیون و ۱۹۰ هزار گردشگر در رتبه‌ی نوزدهم پرگردشگرترین شهرهای جهان در سال ۲۰۱۲ قرار گرفتند.

به نقل از توریست ها


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.