هند مقصد «گردشگری ازدواج» ایتالیایی‌ها می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

هند با ارائه تسهیلاتی در آینده نزدیک، به مقصد «گردشگری ازدواج» زوج‌های ایتالیایی تبدیل می‌شود.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، سفیر ایتالیا در هند روز گذشته (شنبه) از ارائه تسهیلاتی برای برگزاری مراسم ازدواج زوج‌های ایتالیایی در هند در قالب طرح «گردشگری ازدواج» در آینده نزدیک خبر داد.

 

 

به گزارش‌ هندوستان تایمز، سفبر ایتالیا در هند با اشاره به رونق گردشگری ازدواج در ایتالیا در سال‌های اخیر، هند را مکان مناسبی برای برگزاری جشن ازدواج زوج‌های ایتالیایی دانست.

 

وی شهرهای تاریخی «بمبئی» و منطقه‌ زیبای «گوآ» را مکان‌هایی ایده‌آل برای برگزاری مراسم ازدواج زوج‌های ایتالیای با هزینه‌ای مناسب دانست و بر این باور است که زوج‌های گردشگر و همراهان آنها با بازدید از جاذبه‌های گردشگری هند از جمله بنای تاریخی «تاج‌محل» روزهای خوشی را در هند سپری کنند.

 

وی همچنین با اشاره به سفر سالانه صد هزار گردشگر ایتالیایی به هند، راه‌اندازی این گونه از صنعت گردشگری در هند را زمینه‌ساز سفر بیشتر گردشگران هندی به ایتالیا و رشد صنعت گردشگری هر دو کشور دانست.

 

هند در شرایطی مقصد گردشگری ازدواج ایتالیایی‌ها می‌شود که ایتالیا نیز در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری ازدواج تبدیل شده و در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۱۱ میلیون دلار از محل گردشگری ازدواج درآمد داشته است.

 

هند در سال ۲۰۱۲ میزبان نزدیک به ۳۳ میلیون گردشگر بود که این امر درآمدی حدود شش میلیارد دلار را برای اقتصاد این کشور به همراه داشت. در این شرایط مسؤولان صنعت گردشگری هند قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور با جذب سرمایه‌گذاری خارجی، هند را به مقصد ‌۵٠ میلیون گردشگر در سال ‌٢٠٢٠ تبدیل کنند.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.