بامیزبانی سالانه 360 همایش، ابوظبی درجدول 100 مقصدبرتر جهان قرار گرفت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

 

ابوظبی با میزبانی 360 همایش در2012 که درمقایسه با سال قبل از آن 232 به میزان 55 درصد افزایش داشت، توانست از رتبه 134 به رتبه 22 جدول جهانی گردشگری کنفرانس‎ها و همایش‎ها برسد.

به گزارش انجمن همایش‎ها و کنفرانس‎های بین‎المللی (ICCA) ابوظبی در طبقه بندی بهترین مقصدهای جهانی توریسم همایش‎ها، برای نخستین بار موفق شد با برگزاری هشت همایش بین‎المللی در سال 2011 ، امسال خود را به رتبه 22 برساند.

 

ابوظبی پایتخت امارات هم اکنون از این نظر در ردیف دیگر شهرهای بزرگ توریسم کنفرانس جهان همانند آتلانتا، جورجیا، برازیلیا قرار می‌گیرد. همچنین از برخی شهرهای بزرگ جهان همانند لاس وگاس درامریکا و کلونگ در آلمان پیشی گرفته‎است.

 

این جدول رتبه بندی هر سال از سوی (ICCA) منتشر می‎شود که نشانگر برتری مقصدهای ثبت شده در ردیف‎های نخست جدول، از نظر برخورداری از بهترین متخصصان در سازماندهی و مدیریت ، بهترین شرایط حمل و نقل و نیز بهترین شرایط اقامت دربرگزاری همایش های بین‎المللی از میان 950 عضو از 88 کشور جهان است.

 

ابوظبی تنها شهر منطقه خلیج فارس است که با کسب رتبه 22 در این جدول جایگاه برتری یافته و دبی با 38 همایش جهانی در سال ،هنوز در رتبه 60 این جدول قرار دارد.

 

در سال 2012 ابوظبی میزبان 360 همایش بود که درمقایسه با سال قبل از آن 232 به میزان 55 درصد افزایش داشت. این تحول سبب شد که ابوظبی 134 رتبه دراین جدول بالاتر بیاید.

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.