احداث پارک بزرگ گردشگري، تاريخي و تفريحي در خراسان جنوبی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

احداث پارک بزرگ گردشگري، تاريخي و تفريحي در دومين جلسه کارگروه تخصصي ميراث فرهنگي خراسان جنوبي به تصويب رسيد.

به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان جنوبي، مدير کل ميراث فرهنگي و دبير کار گروه تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان جنوبي در اين رابطه افزود: در اين پارک نمادهاي بناهاي تاريخي شاخص اين استان، تنديس مشاهير و بزرگان استان و غرفه‏هاي صنايع دستي و سوغات محلي قرار مي گيرد.

وي ادامه داد: در جلسه اي که با حضور نمايندگان شهرداري، شوراي شهر، فرمانداري و ميراث فرهنگي برگزار شد، زمين مجاور يخچال طبيعي شهر بيرجند که در اختيار بنياد مستضعفان است، منطقه شوکت آباد که در اختيار اوقاف بوده و پارک جنگلي که در تملک شهرداري است براي احداث اين پارک پيشنهاد شد.

مدير کل ميراث فرهنگي و دبير کار گروه تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان در زمينه مصوبات قبلي کارگروه گفت: ليست روستاهاي هدف بعد از بررسي و تصويب نهايي به مرکز ارسال شد و کميته فني نيز با يک کارگروه کار خود را آغاز کرد.

«محمدرضا رضايي» افزود: يکي از وظايف اين کارگروه انتخاب سرمايه گذار براي مناطق نمونه گردشگري است که در همين راستا شرکت سرمايه گذاري هلال فردوس درخواست سرمايه گذاري در منطقه نمونه گردشگري باغستان و آبگرم را کرده است.

خاطر نشان مي‏شود؛ دومين جلسه کارگروه تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و ساير اعضاي کارگروه در محل استانداري خراسان جنوبي برگزار شد. 

  مرجع خبر : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.