برنامه بلندمدت تونس برای جذب سالانه ۷ میلیون گردشگر (گردشگری عمومی)

توضیحات :

وزارت گردشگری تونس پس از دو سال از آغاز انقلاب این کشور و ایجاد آرامش نسبی قصد دارد صنعت گردشگری را مجددا در این کشور احیا کند.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، «جمال قمره»، وزیر گردشگری تونس روز شنبه اعلام کرد، این کشور یک برنامه مدت برای جذب هفت میلیون گردشگر در سال دارد.

 

وی در ادامه تاکید کرد، صنعت گردشگری در تونس از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

 

به گزارش “الیوم السابع”، وزیر گردشگری تونس در جلسه‌ای در شورای ملی این کشور گفت: صنعت گردشگری طی سال‌های اخیر با مشکلات بزرگی مواجه بوده است و ما برای احیای دوباره این صنعت در یک برنامه بلندمدت تمامی راه‌های رسیدن به ۷ میلیون گردشگر در سال را پیش‌بینی و برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم. این برنامه بلندمدت در چهار بخش محیط‌زیست، امنیت گردشگران، بالا بردن کیفیت سفرها و تبلیغات تدوین شده است.

 

همچنین درباره تعطیلات تابستانی نیز یک طرح فوریتی برای عادی‌سازی شرایط سیاسی کشور تونس و بازگرداندن آن به حالت آرامش قبل از انقلاب در نظر داریم.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.