گام‎های دبی برای عقب راندن رقبا در بازار گردشگری سلامت خاورمیانه (گردشگری عمومی)

توضیحات :

دبی می‎خواهد تادو سال آینده بر رقبای خود دربازار گردشگری سلامت در خاورمیانه پیشی بگیرد.

طبق برنامه‎ای که بخشی از استراتژی توسعه پایدار دبی برای سال 2013 تا 2015 است، مقامات این شهر قصد دارند دبی را به مقصد برتر گردگشری سلامت در منطقه خاورمیانه بدل کنند.

 

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات، این برنامه درنظر دارد که از سهم دبی در بازار جهانی گردشگری سلامت مطمئن شود که درعین حال به معنی پیشی گرفتن بر رقبای کنونی بازار گردشگری سلامت در منطقه خاورمیانه نیز هست.

طبق همین گزارش امارات درحال حاضر در بازارهای درجه یک گردشگری سلامت جهان جایگاه خوبی دارد و شهرت این کشور از نظر امنیت وثبات سیاسی و نیز توسعه شهر و محیط زیست سالم و برنامه‎های افزایش ظرفیت و امکانات دراین شهر هردو بخش خصوصی و دولتی را در مشارکت در این برنامه را تشویق می‎کند.

 

طبق آمارهای رسمی پیش بینی شده‎است که سهم امارات از بازارهای جهانی گردشگری سلامت تا سال 2015 به بیش از 43.7 میلیارد درهم برسد.

 

برگزاری نمایشگاه‎های ویژه سلامت ، مشارکت در نمایشگاه‌های گردشگری سلامت خارج از کشور سبب می‎شود که بازیگران جهانی در حوزه توریسم سلامت برای مشارکت در این طرح تشویق شوند.

 

طرح اولیه توسعه توریسم سلامت پیش از این در سال 2012 توسط مقامات ارشد دبی ارائه شده ‎بود .

منبع : ihonews.com

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.