15 میلیارد دلار خسارت گردشگری کشورهای عرب از بهار عربی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ سازمان گردشگری کشورهای عرب، گردشگری در کشورهای عربی دردو سال گذشته وتنها درنتیجه بهار عرب بیش از 15 میلیارد دلار خسارت مالی دیده و بیش از 10 میلیون گردشگراز دست داده است.

 

به گزارش عرب نیوز "بندرالفهید" مدیر سازمان گردشگری کشورهای عرب، با اعلام این مطلب افزود:«پیش بینی می‎شود که در سطح جهانی صنعت گردشگری درحدود 570 میلیارد دلار گردش مالی داشته باشد و این میزان درآمد با ایجاد بیش از 450 میلیون شغل در همه مقصدهای گردشگری جهان همراه باشد.»

 

وی یادآور شد که طبق پیش بینی‎ها انتظار می‎رود که امسال تعداد گردشگران در سراسر جهان از یک میلیارد نفر نیز فراتر رود با این حال بسیاری از مردم که در صنعت گردشگری فعالیت دارند، در دو سال گذشته و درنتیجه بهارعرب کسب و کار خود را از دست داده اند.

 این شرایط انگیزه ای شد تا سازمان گردشگری کشورهای عرب دست به برگزاری کنفرانسی در تلاش برای بازگشت به شرایط قبل از بهار عرب و توقف خسارت های مالی دراین صنعت بزند.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.