ساخت هتل اسپيناس بهرود با اتمام بتن‏ ريزي آخرين طبقه پروژه ، از مرز 50 درصد پيشرفت فيزيکي عمليات اجرايي عبور کرد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ساخت هتل اسپيناس بهرود با اتمام بتن‏ ريزي آخرين طبقه پروژه ، از مرز 50 درصد پيشرفت فيزيکي عمليات اجرايي عبور کرد.

 

بر همين اساس مراسمي با حضور «علي اصغر اميري»، مديرعامل گروه هتل‏هاي اسپيناس، تني چند از مسوولان سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، اتحاديه هتلداران ، جمعي از سرمايه‏گذاران در اين بخش، مهندسان و مشاوران اين هتل با برگزاري مراسم گلاب‏پاشي از زحمات سازندگان اين هتل تا اين مرحله قدرداني شد.

«علي اصغر اميري» با قدرداني از کسانيکه تا اين مرحله از ساخت هتل اسپيناس بهرود همکاري کرده ‏اند و با اتمام بتن ريزي سقف طبقه آخر اين هتل کارشان به اتمام رسيده است ، گفت: اين مراسم به خاطر قدرداني از کساني است که از ابتداي فونداسيون اين هتل با ما همراه و همدل بوده ‏اند و امروز عرقي که آنها براي اين کار ريخته ‏اند فضاي ما را عطرآگين کرده است.

وي با اشاره به عبور از مرز 50درصد پيشرفت فيزيکي ساخت هتل اسپيناس بهرود و ساخت سقف آخرين طبقه اين هتل افزود: ما نيز امروز به رسم ادب و قدرداني از زحمات تمام افرادي که تا امروز در هتل اسپيناس بهرود زحمت کشيده‏ اند، اين هتل را طبق سنت قديمي ، گلاب پاشي مي‏ کنيم.

اين سرمايه‏ گذار تصريح کرد: زمانيکه ما تصميم گرفتيم هتل اسپيناس بهرود را بسازيم امکانات زيادي نداشتيم ولي وقتي به نياکان‏مان فکر مي‏کرديم که چگونه با دست خالي و امکانات کم، ميراثي با عظمت را از خودشان به جا گذاشته ‏اند، به کارمان اميدوار شديم.

«اميري» با اشاره به ميراث کهن و ارزشمند تاريخي و فرهنگي ايران يادآور شد: درست است که ما گردشگران زيادي نداريم ولي به معني آن نيست که کشور ما چيزي براي ارائه نداشته باشد بلکه ما همواره جز برترين کشورهاي گردشگري دنيا هستيم.

مديرعامل گروه هتل‏هاي اسپيناس، تاکيد کرد: هتل اسپيناس فقط يک هتل نيست بلکه در بدو ورود هر ميهمان آن نمايانگر تاريخ، فرهنگ و هنر ايراني خواهد بود.

«اميري» با قدرداني از دست‏اندرکاران خاطر نشان کرد: ما بايد با تمام توان، علم و تجربه‏ اي که داريم به سختي‏ هاي کار حمله کنيم و مطمئن باشيم که روزي اين هتل گشايش مي‏يابد و موجب افتخار همه ما خواهد بود.

گفتني است هتل اسپيناس بهرود با متراژ 70 هزار متر مربع، يکي از بزرگترين پروژه‏هاي هتل‏ سازي کشور و داراي بالاترين استانداردهاي بين‏ المللي روز صنعت هتل سازي دنيا است.

با ساخت اين هتل براي نخستين بار در ايران، سالني با استفاده از پيشرفته‏ ترين تجهيزات و تکنيک‏ هاي روز دنيا و داراي ظرفيت بيش از 2 هزار نفر براي برگزاري همايش‏ ها و مراسم بين‏ المللي احداث خواهد شد.
 

 مرجع خبر : chtn.ir 

 

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.