بهره برداري از ظرفيت دفاتر( ICT)به عنوان دفاتر اطلاع رساني گردشگري روستايي در کشور (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به منظور بهره برداري از ظرفيت دفاتر(ICT)در روستاها به عنوان دفاتر اطلاع رساني گردشگري روستايي تفاهم نامه امضا مي کنند.

 

منوچهر جهانيان معاون گردشگري کشور با اعلام اين خبر گفت: اين تفاهم نامه در راستاي استفاده و به کارگيري ظرفيت دفاتر (ICT) روستايي براي معرفي جاذبه هاي گردشگري روستايي و عشايري در کشور به امضاء مسوولان دو طرف خواهد رسيد.

 

وي افزود: راه اندازي دفاتر اطلاع رساني گردشگري روستايي شناخت و اطلاعات لازم را در زمينه هاي مختلف از جمله جاذبه هاي گردشگري، تاريخي، تنوع اقليمي، محيط طبيعي و انساني، آداب و رسوم و ... در اختيار گردشگران و مسافران قرار خواهد داد.

 

جهانيان تاکيد کرد: اين دفاتر همچنين اطلاعات مربوط به محل اسکان و اقامت گردشگران اعم از سياه چادرها، اقامت گاه هاي بومي و خانه هاي روستايي را در اختيار مسافران و گردشگران قرار خواهد داد.

 

به گفته معاون گردشگري کشور راه اندازي دفاتر اطلاع رساني گردشگري روستايي علاوه بر معرفي ظرفيت ها و امکانات مختلف روستايي و عشايري کشور به گردشگران داخلي و خارجي، ايجاد و توسعه اشتغال پايدار و رشد اقتصادي خانواده هاي روستايي را در پي خواهد داشت.

 

يادآور مي شود، مراسم انعقاد تفاهم نامه بهره برداري از ظرفيت دفاتر(ICT)در روستاها به عنوان دفاتر اطلاع رساني گردشگري روستايي در کشور ساعت 9 صبح فردا (28 خرداد) در سالن اجلاس سران برگزار مي شود.

منبع خبر: میراث آیا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.