حمايت اتحاديه قهوه‌خانه‌داران و قهوه‌خانه‌هاي سنتي از واگذاري تصدي‌گري‌ ميراث فرهنگي به بخش خصوصي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

در راستاي کاهش تصدي‌گري دولت و واگذاري امور به بخش خصوصي و اعلام معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مبني بر واگذاري امور مربوطه به بخش خصوصي رييس اتحاديه قهوه‌خانه‌داران و قهوه‌خانه‌هاي سنتي کشور به نمايندگي از اين اتحاديه حمايت خود را از اين اقدام اعلام کرد.

 

به گزارش مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري عباس علائي چهره برق، رييس اتحاديه قهوه‌خانه‌داران و قهوه‌خانه‌هاي سنتي کشور در اين خصوص گفت: الحاق رسته سفره‌خانه‌ها به اتحاديه قهوه‌خانه‌داران يکي از تصميمات کارآمدي بود که بنا بر دستور دکتر محمدشريف ملک‌زاده، رييس سازمان ميراث فرهنگي اتخاذ شد و بي‌شک اين عملکرد مثبت موردتاييد و حمايت اتحاديه کشوري قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌هاي سنتي است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.