کره‌شمالی قطب جهانی گردشگری زمستانی می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

کره‌شمالی با راه‌اندازی تاسیسات مدرن ورزش‌های زمستانی به مقصد جدید گردشگری زمستانی جهان تبدیل می‌شود.

دولت کره‌شمالی از برنامه‌های جدیدش برای راه‌اندازی تاسیسات مدرن ورز‌ش‌های زمستانی در این کشور برای تبدیل کردن این کشور به مقصد گردشگری زمستانی جهان خبر داد.

به گزارش شین‌هوا، قرار است در قالب این طرح در نقاط مختلف کره‌شمالی تاسیسات مدرن ورزش‌های زمستانی احداث شود و در فاز نخست آن در منطقه «ماسیک پاس» توسط ارتش این کشور یک مجتمع ورزش‌های زمستانی شامل چند پیست اسکی، چند هتل لوکس، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تجهیزات اسکی و تله‌کابین احداث شود.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با توجه به هزینه بالای گردشگری زمستانی در کشورهای مختلف جهان و هزینه پایین گذراندن تعطیلات در کشور ارزان کره‌شمالی، این کشور روند تبدیل شدن به یک مقصد جهانی گردشگری زمستانی را به سرعت طی خواهد کرد.

دولت کره‌شمالی در شرایطی قصد دارد با انجام اقداماتی این کشور را به مقصد جهانی گردشگری زمستانی تبدیل کند که مدتی قبل یک مقام دولتی کره‌شمالی از ایجاد تغییرات در قوانین صدور ویزای گردشگری این کشور در راستای تسهیل سفر گردشگران در آینده نزدیک خبر داد.

در این راستا زمان صدور ویزای گردشگری برای گردشگران کره‌شمالی که بیشتر آنها از چین هستند از چندین هفته به یک روز تقلیل یافته و گردشگران می‎توانند آزادانه از مناطق مختلف این کشور عکس‌برداری کنند

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.